Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély arra, hogy visszasze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély arra, hogy visszaszerezzem? (hosszú)

Figyelt kérdés

üdv.

Néhány nappal ezelőtt szakított velem a barátnőm, majdnem 2 év után. Ennek előzménye egy 2 hetes szünet volt, amit azután kért, hogy megtörtént az első szex. Ezen 2-2.5 hét alatt mintha teljesen megváltozott volna.. csak magával törődött, ezen kívül senkivel és semmivel, legalábbis velem nem, az biztos. Amikor találkoztunk a szünet után, azt láttam rajta, hogy össze van zavarodva. Elég sokat beszélgettünk, aztán kb 15 percen át csókolóztunk, úgy, hogy ő csókolt meg, és már a ruháinkból is kibújtunk, amikor valami ,,megtört" benne és elfordult, mintha elment volna a kedve. Próbáltam ezután beszélgetni de azt kérte, hogy menjek el és másnapra átgondolja, hogy mit is szeretne.

Nos, én leléptem és a másnapi találkozás során azt mondta, hogy egyedül szeretne lenni és már nem érzi azt, mint régen.

A probléma ezzel az, hogy 3 héttel előtte még semmi ilyesmit nem láttam rajta.. mintha fejbevágták volna valamivel és azt tenné, amit nem akar. Megkérdeztem, hogy más fiú van-e a dologban, de azt mondta, hogy nincs. A csókra és rákérdeztem és azt mondta, hogy akkor úgy érezte, hogy akar.

Amikor látta rajtam hogy megbántott, akkor azért próbált vigasztalni kicsit, aztán még írt is, tegnap is beszélgettünk, elmondtam, hogy hiányzik, de azt válaszolta, hogy erre nem tudja hogy mit írjon.

A szakításkor azt láttam rajta, hogy próbált erős lenni látszólag, de a mondandójában éreztem, hogy nagyon bánja ezt az egészet.


Nekem nagyon hiányzik, és vissza szeretném kapni. Ha valóban éreztem volna rajta, hogy már nem szeret, akkor ez máshogy lenne, de nem így van, legalábbis ezt érzem.

A kérdés, hogy hogyan? Menjek el hozzá személyesen meglepetésszerűen 1-2 napon belül?

Az alapján, ahogy őt megismertem, akkor sem fog keresni, ha valóban hiányzom majd neki, egyszerűen nem az a fajta lány, inkább szenved, mint hogy lejjebb adja a büszkeségét.



2014. aug. 7. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a szex ,, bűntudatot" okozott neki vagy pedig egy olyan élményt jelentett számára ,ami új, és nehezen birkózik még meg ezzel a változással. Szerintem pár nap gondolkodási idő és hiány után mindenképp próbálkozz nála újra, ha szeretnéd. Sok sikert hozzá!
2014. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szexel lehet kapcsolatban ez az egész dolog. Próbálj meg vele beszélni erről. Jobb ötletem nincs.
2014. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért előre is! Gondolom szűz volt még a lány. Fájt neki vagy jó volt? Mit mondott utána beszéltetek erről?
2014. aug. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából mielőtt lefeküdtünk, felhozta ezt a szünet dolgot.. aztán ez eléggé lelombozott. Ittaludt amikor az eset történt. Lefekvés előtti filmezéshez készülődtünk, már ez előtt mondta a szünetet. Aztán bebújtam az ágyba és rám mászott hogy ő most le akar feküdni.

Eléggé fájt neki sajnos. Amikor utána beszéltünk róla azt mondta hogy hát ez még sajnos nem volt az igazi de majd együtt gyakorlunk és jobb lesz.

Szenvedek nélküle, nem tudok másra gondolni.

Azt állította hogy már régebb óta fogalmazódott benne ez a dolog hogy egyedül akar lenni, és nem tudja hogy miért feküdtünk le mégis, azt mondta akarta.

2014. aug. 7. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Neharagudj ezért! És nem baj ha lepontoztok! De nekem nagyon az az érzésem hogy arra ment csak hogy elveszítse :'(

Én is csaj vagyok bár én 22 éves vagyok már.

2014. aug. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!