Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolatban voltatok már? Ha igen mi lett a vége? Együtt maradtatok vagy szakítottatok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nélküled lett a vége :)
2021. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, bár ez nem a klasszikus se veled-se nélküled volt.

Nem volt szenvedély,szerelem vagy kémia. Mindketten csak arra vágytunk, hogy legyen valakink. Nem igazán passzoltunk, szakítottunk, majd egy-két hónap múlva újra összejöttünk. A köztes időkben nem találtunk mást. Talán ez lehetett az oka. Mindketten szarul voltunk lelkileg más okok miatt.

Egyszer eljött az a pont, amikor már a társaságát sem kívántam, így amikor felkeresett, nemet mondtam és vége lett.

2021. júl. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyenben, végül szakítás lett. Nem tartható fenn hosszútávon.
2021. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyenben. 1 évig bírtuk.
2021. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában már ez az állapot is azt jelenti,hogy a kapcsolat nem működik,de a felek még ragaszkodnak egymáshoz,vagy tartanak a magánytól. Szerintem ebből mindig szakítás lesz,esetleg tartósan se Veled...
2021. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat, szex utána 1-2napig jó volt minden aztán nem aztán tolltunk egy egészségügyit megint jó volt napokig minden
2021. júl. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5 éve. Anyagi érdek + közös gyerek. Maradunk, nem lehet kilépni, a híd alá nem mehetünk.
2021. júl. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 évig voltunk együtt. Az egyikünk megelégelte.
2021. júl. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!