Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kommunikáljak úgy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljak úgy, ha problémám van, meg tudjuk beszélni, es ne keverje már bele az ő problemait akkor és ott, hanem külön lapon "tárgyaljuk"meg?

Figyelt kérdés

A kommunikacionk folyamat ott akad el ha nekem nem tetszik vmi elkezd tamadni.

Igy az en problemám ugye nem lesz megbeszelve hanem az o pdoblemai miatt kell nekem "eláznom"magyarazkodni ervelni stb amibol rendszerint veszekedes is lesz.


Ahelyett hogy ha problemaja van azt felhozná elmondaná ez elott vagy utan DE mindig akkor kerul teritékre csak mikor en szeretnék A dolgot megoldani. Erre hogy felhoz B C dolgot rolam vádolni mrg stb.


Hogyan iranyitsam a beszelgetest RÁM? En szivesen megbeszelem ami az Ő baja de máskor!


Ezt mar szamtalanszor mondtam kerdeztem is hogy most hogy a francba jön ide a b c d téma?? Majd azt kesobb

Ne keverje már ossze a dolgokat. De nem hat. Legkozelebb megint támad.



#mellébeszélés visszatámadás kivédése
2021. júl. 11. 19:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen alakokkal nem lehet közös nevezőre jutni.
2021. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Aki profin tud kommunikalni es van ötlete help
2021. júl. 11. 19:35
 3/19 anonim ***** válasza:
Terel, o ne legyen vita
2021. júl. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pont h ezekbol lesz vita sőt.veszekedés.en azon hogy kuzdok hogy maradjunk a témánál, ő meg azon hogy támadjon.
2021. júl. 11. 19:56
 5/19 anonim ***** válasza:
A saját problémáját akkor kellene megbeszélnie, amikor aktuális. Szembesítsd vele, hogy ez csak figyelem elterelés.
2021. júl. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Jaj, olyan, mint az exem.


Ha felhoztam egy problémát, azonnal rá tudott kontrázni, hogy én ilyen meg olyan vagyok, és ő sem szól érte... Szóval én is csendben tűrjem a sok rosszat. Nem véletlenül ex.

2021. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De en azert kiharcolom a kerdeseimre a valaszt visszavezetem arra amire akartam. Es kapok is egy mondatokat



De az hogy igy meg kell izzadjak addig, meg visszaterelni, meg lehűteni, meg eloszor a serelmeit lereagálni mire végre rolam lehet szo amit akartam. Fáraszto es idegesito es rabolja az idomet is

2021. júl. 11. 23:41
 8/19 A kérdező kommentje:
Szóval egy jo nagy idegtépő kör kell ahhoz hogy végre arrol beszeljunk amirol kezdtem.
2021. júl. 11. 23:42
 9/19 A kérdező kommentje:

5# mondtam neki hogyidozitse kesobbre meg hogy jon ide az ő nyavajája eleve?


Nem hagyom terelni

Sokszor megesik az is h addig nem reagalom le amiket hozzam vág mig az eredeti tema nincs lezarva. Es csak azutan térek rá arra amikkel támad.


De fáraszt

2021. júl. 11. 23:44
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
El kell mondani neki, hogy akkor szóljon, ha baj van. Ha meg átbeszéltetek valamit, akkor legyen annyira felnőtt, hogy nem rugózik rajta.
2021. júl. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!