Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kommunikáljak úgy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kommunikáljak úgy, ha problémám van, meg tudjuk beszélni, es ne keverje már bele az ő problemait akkor és ott, hanem külön lapon "tárgyaljuk"meg?

Figyelt kérdés

A kommunikacionk folyamat ott akad el ha nekem nem tetszik vmi elkezd tamadni.

Igy az en problemám ugye nem lesz megbeszelve hanem az o pdoblemai miatt kell nekem "eláznom"magyarazkodni ervelni stb amibol rendszerint veszekedes is lesz.


Ahelyett hogy ha problemaja van azt felhozná elmondaná ez elott vagy utan DE mindig akkor kerul teritékre csak mikor en szeretnék A dolgot megoldani. Erre hogy felhoz B C dolgot rolam vádolni mrg stb.


Hogyan iranyitsam a beszelgetest RÁM? En szivesen megbeszelem ami az Ő baja de máskor!


Ezt mar szamtalanszor mondtam kerdeztem is hogy most hogy a francba jön ide a b c d téma?? Majd azt kesobb

Ne keverje már ossze a dolgokat. De nem hat. Legkozelebb megint támad.



#mellébeszélés visszatámadás kivédése
2021. júl. 11. 19:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#7 Jó, hát én is kiharcoltam anno a kérdéseimre a választ, sőt sokszor azt is mondta, hogy teljesen igazam van, és változtat a viselkedésén. Ígéreteket kaptam. Szerinted mennyi valósult meg belőlük? Nem mondom, hogy abszolút 0, de úgy az ígéretek 5%-a volt, amit be is tartott.
2021. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tényleg így akarsz élni?
2021. júl. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én nem ígéreteket várok.hanem belátást gondolkodasi változásokat. Általában siker


Pl egyik exem allandoan kifigurazott a haverjai elott rajtam elcelodve poenbol. Otthon szepen elmagyaraztam neki h neked nem tűnik fel hogy a saját párját viszont egyik haverod sem figurazza ki, és te vagy a tarsaság bohoca ezzel es csak szórakoztatod őket?


Par honap kellett azert, hogy eljussunk oda hogy belátja, tenyleg igazam volt. De belátta!


Szoval ilyesmik.

A mostanival meg az a bajom ha pl nem bizom benne es várom h alapozza, ugy kiforditja a beszelgetéseket a féltékenységével hogy csak azt veszem észre hogy még én biztositom őt arrol h higyje már el h nekem ő elég, nem kell más. És még én vallok szerelmet ugy hogy eredetileg nekem van bajom vele es ÉN várok megnyugtatást.


Vagy ha véletlen kiöntök vmit, 1 orán át leorditja a fejem. Szoval ebbol meg nagyon vissza kéne vennie hogy egy baleset miatt engem a foldbe döngöljön. De mégis még ő kotelez bocsanatkeresre. Így elhordva megalázva. Idegbeteg. Es ez zavar nagyon. Es azt lesz.rja hogy nekem nem tetszik a hangnem. Az ugy neki nem tema.de nekem meg az!velem ne beszéljen igy akkor se ha igaza van, mert nem kellett volna kiboritani a poharat. Egy sur vivorban kinyírnánk egymást ahol össze kéne tartani.


Stb


A kommunikacioja a problem.

2021. júl. 12. 09:22
 14/19 A kérdező kommentje:

12 életemben nem volt még normalis barátom vagy aki legalabb olyan mint en. Szeret hű korrekt önállo értelmes tetszik.

Ha vki szeret hű korrekt önállo tetszik, de nem ertelmes, azt még megbecsulom.mert mindig körbenézek es siralmas a felhozatal.


Akarmikor nyitok más ffiakra en lógó orral kullogok csak vissza hogy a párom még így is a felső pár %-ban van csak!

2021. júl. 12. 09:26
 15/19 A kérdező kommentje:

Plusz jó az ágyban.az is ritka.


Nagyon nem konnyen találok FÉRFIT

2021. júl. 12. 09:28
 16/19 anonim ***** válasza:
Hogy te mennyit tudsz beszélni.........
2021. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

De ha csak ilyen pasikat találsz, akkor minek vagy kapcsolatban egyáltalán? Jobb lenne neked szingliként, nem gondolod?


Vagy nem bírsz egyedül élni, csak faszba kapaszkodva?

2021. júl. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nekem nem az egyedullet a célom meg tervem
2021. júl. 12. 10:33
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as Jó, de egy ilyen alakkal mit csinálsz hosszú távon? Nem bízol benne, nem tudtok kommunikálni, ráadásul még üvöltözik is.
2021. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!