Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Esetleg valaki, aki egyik-másik esetet választotta?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Az átlagnál komolyabb felfogásom van. Nem a buli-pia-Balaton,hanem inkább a munka-jövő építése a célom. Szeretnék családot,gyerekeket,de nem 40 évesen. Van egy kapcsolatom,lassan 5 éve.


A lány is hasonló gondolkodás mint én. Külsőre magamat,és őt is inkább átlagon felülinek,mint alulinak tartom. Voltag gondok,de rendezőtött a lány minden téren odáig meg vissza van èrtem. Ő 22 éves.


A gond ott van,hogy én nem èrzem a szerelmet iránta,hanem valaki más iránt. De a másik lánnyal lehetetlen kapcsolatot kialakítanom. Lassan egy éve tart,fél éve szinte nem is láttam,csak 2x futólag. De akkor az a mellbevágó érzés jön.


A kérdésem lenne,hogy ki mit tenne?

Le lehetne ezzel a lánnyal boldogan élni egy életet?

Esetleg jobb lenne egy harmadikat keresni?

Az ismerkedéssel nem lenne problémám,de csax szexre nincs kedvem kapcsolatot keresni,hiába lenne.


Köszönöm előre is



2016. jún. 13. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Te valaki mást szeretsz de közben még a pároddal vagy? Ha ezt megtudja szerintem olyan mértékű sokkot kap hogy a büdös életbe nem fog másba bízni. Ez nem tisztességes vele szemben és ő hiába fogja magát boldognak érezni ha te közben éveken keresztül át fogod verni. Szerintem hagyd el a jelenlegi párod. Nagyon meg fogod vele bántani ha még több időt vársz azzal a kijelentéssel hogy bocsi de évek óta mást szeretek. Ez nekem óriási csapás lenne. Gondolj csak bele ha ő tenne így veled. Te nagyon szereted de ő mást szeret csak hogy nem kapható így marad veled kinlódásból. Kb te is ezt csinálod. Tönkre fogod tenni.
2016. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még csak 21 éves vagy........Minek akarsz olyannal lenni akit nem is szeretsz????? Ha már most képbe került egy lány szerinted mi lesz később? Oké hogy akarsz családot de azért nem mindjárt holnap kéne elkezdened. Nőlj fel!
2016. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kapcsolatomban a probléma az volt,hogy több mint egy éve,megcsalt. Egyszer testi,és biztos érzelmek is voltak. Mikor kiderült számomra,volt egy kis szünet,de úgy gondoltuk,megér egy próbát. Belátta a hibát,és bármit megtenne,hogy jó legyen. Ezután jött nekem a másik lány.

Amúgy tudja,a másik lányt, nem ennyire részletesen,de tudja,hogy valami nem oké. Ennek ellenére is akarja velem

2016. jún. 13. 22:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltessétek, egyikőtök sem szerelmes a másikba. A másik lánnyal mért lehetetlen a kapcsolat? Ha igazán akarod, várd ki amíg összejöhetsz vele.
2016. jún. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Felesleges erőltetni valamit csak azért mert hasonlóan gondolkodtok, ez ilyen "ne legyek egyedül" dolog. Inkább váljatok el egymástól szépen, mindenki boldog lesz.
2016. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Esetleg valaki aki így vagy úgy,de döntött?

2016. jún. 14. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!