Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pénzt választottam a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénzt választottam a szerelem helyett? Vállaljak gyereket?

Figyelt kérdés
Jelenleg 27 éves vagyok, van egy párom aki 35 éves. Nagyon sok pénze van, gyönyörű autókkal jár, gyönyörű lakása van, folyamatosan elhalmoz ajándékokkal nagyon szeret, biztos anyagi/érzelmi hátteret nyújt.Annak idején volt egy srác aki udvarolt nekem, viszont közben találkozgattam a jelenlegi párommal. Választás elé állított, hogy akkor mit szeretnék, ennek lassan 6-ik éve. Természetesen azt választottam ami egy 21 éves lánynak igencsak fontos, a pénz. Nem állítom, mert iszonyat jó pasi a párom, de sosem voltam szerelmes, ettől függetlenül szeretem. Nyilván ezek után a másik srác mindennek elhordott, de nem ez a lényeg. Hát már így, hogy lassan 6 éve együtt vagyunk ő nagyon szeretne egy gyereket… Hát én meg nem. Tudta nélkül szedem a fogamzásgátlót. Egyrészt azért sem akarok gyereket, mert nagyon nem szeretem a kisgyerekeket, de nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki. Mit tegyek?
2021. júl. 11. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Választottál, de ettől függetlenül nem kellene hazudni. Hogy tudsz fogazásgátlót szedni a tudtán kívül?

Mondd meg, hogy még nem akarsz gyereket, ha soha azt meg főként! Az, hogy becsapod az végtelenül gusztustalan, neki is joga van dönteni.

2021. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9# nem biztos.elvenni sem akar gondolom
2021. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már a házasságról, de csak akkor szeretné ha meglenne a gyerek.
2021. júl. 11. 20:38
 14/18 anonim ***** válasza:

A gyerek témát az elején illik tisztázni.


Jó, 21 évesen még bizonytalan az ember, nem biztos, hogy egyáltalán gondolkozik ezen. De amint körvonalazódik, hogy akarsz-e vagy sem, igen is, oda kell állnod a párod elé, és őszintén beszélni.

2021. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#13: Fordítva ül a lovon :D


AMúgy ez a nem dolgozás igen veszélyes játék. Csak a pasid, ki tudja meddig. Mihez kezdesz 30+ null munkatapasztalattal? Nincs semmi saját pénzed, rettentő kiszolgáltatott helyzetben vagy.

2021. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
Én is olyan férfit választottam magam mellé, aki mellett nem.kéne dolgoznom, de dolgozom, mert szeretem a munkámat! Ugyanakkor, soha nem mentem volna hozza, ha csak és kizárolag a pénzt tudja adni...
2021. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Buta kis ribi vagy. A szerelem ugyanolyan múlandó, mint a szépséged. Pár év múlva te is így végzed, mint ez a szerencsétlen kérdező.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2021. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valasnal neki itelik a gyereket, el tudja intezni, hogy csunyan kicsesszen veled, ha ugy akarja.
2021. júl. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!