Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt? Valószínűleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt? Valószínűleg nem tudom meg,mert lelépett,de erősen agyalok.

Figyelt kérdés
A volt barátom àgyában az ágynemű vérfoltos volt,több helyen,verpöttyök.Az ágyban én kényeztettem őt orálisan, majd ô próbált engem hüvelyen keresztül megcsinálni,de mondtam,nem akarom,hogy oda élvezzen, ezért lehet popsiba. Mivel előtte ment el kb fél órával,nem sikerült engem kielégíteni,a fenekemben durvábban csinálta,pár másodpercig tartott, mondtam,hagyja abba. Ő kiment és a kanapén észrevett pár vércseppet.A kanapén csók volt, és picit analisan ujjazott. De az âgynemün is volt bent a szobában,én is észrevettem,csak azt nem tudom,hogy mikor vettem észre. Az együttlétnek nem mondható előtt, vagy után vettem észre. Elkezdte súrolni,lehúzta az agybelit. Több helyen verpottyos volt. Azt nem tudom, hogy bele volt- e száradva,vagy friss volt-e,annyira el voltam a szerelemtől ájulva,hogy mindent elhittem neki. Azt mondta,hogy tölem jött, nézte is,de én nem voltam véres sehol. Tudom, már vége,de mégis itt gondolkodok,hogy megcsalt? Ha nem tőlem van, akkor előttem simán csak súrolta volna? Tény hogy az utolsó talink előtt volt egy pár napos mosolyszünet. Nem értem. Aki tud, építő tanáccsal, kérem, segítsen.
2021. júl. 12. 07:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz építő hozzászólást, kérlek, ne írj semmit
2021. júl. 12. 08:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csalt meg. Az analistol gyakran van ilyen verzes
2021. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem véreztem. Ő is nézte és mondta,hogy nem.
2021. júl. 12. 08:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A vér igazából belőle is jöhetett akármelyik nap. Orrából, ujjából, stb...
2021. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez még nem bizonyíték a megcsalásra. Én is találtam már random vércseppeket, pedig szingli vagyok. Egyszerűen sokszor úgy ütöm be, vágom meg magam, hogy észre sem veszem. Picike sérülések ezek, nem is fájdalmasak.
2021. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

fú hallod, megérdemlitek egymást :D pasid seggberak úgy, hogy fájjon neked és le se szarja, hogy neked volt-e orgazmusod, te meg pár csepp vértől megcsalásra asszociálsz. elképesztő ez a kapcsolat, sokáig legyetek együtt, két iq bajnok.

23L

2021. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!