Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Stockholm szindrómám van nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stockholm szindrómám van nagy valószínűséggel. Akik voltak hasonló helyzetben, traumakötésben, hogyan jutottak ki belőle?

Figyelt kérdés
Bántalmazó kapcsolatban élek. Folyamatos a lelki abúzus, olykor enyhébb fizikai bántalmazások is vannak. Viszont amikor jó minden, akkor reménykedem, hogy úgy maradnak a dolgok, de aztán megint minden elromlik. Az állandó stressz már leterít, még sem tudok szabadulni. Az önbizalmam a nulla alatt. Azt érzem, hogy bár rossz így, de néha vannak jó pillanatok, és én már sose tudnék másba szerelmes lenni. Ugyanakkor tudom, hogy teljesen tönkre teszem magam, de egyszerűen képtelen vagyok elengedni a párom...

2021. febr. 18. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
11%

Innenstol nem ő bánt téged hanem te magadat általa. Ugyanis ezt te választod saját magadnak. A masik fel van mentve.


Magyarán mazochista vagy.


Amugy sokan megijednek a boldogságnak csak az esélyétől is. Ez már csak ilyen :)

Szívás.

2021. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú évek terápiás munkájával lehet ebből kikerülni. Menj el pszichológushoz mindenképpen.
2021. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek nem választják a segitséget..ezt nem igy lehet.
2021. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
3#nem a bántalmazo tehet rola ha az aldozat a hülye.
2021. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem hülye csak nem tud kilépni.Bár a féreg áldozathibáztató fajtád egyből az áldozatra tereli a felelősséget azért amit az elkövető müvel.
2021. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
5 ös és ha ottmarad akkor feljogositja a bántalmazót hogy ezt tegye?elment az eszed
2021. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
"A masik fel van mentve." nincs felmentve.ez az elkövetők védése és pszichopátiája hogy abból vezetik le hogy hát ugy se megy el akkor fel van mentve.az elkövetőt soha nem menti fel a saját cselekedetei alól az hogy ott marad.felejtsd már ezt a téveszmés baromságot.ennyi erőből kacsintintott a csaj hát miért kacsintott kellett neki kacsintania az ő hibája.
2021. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is így éltem évekig.

2 gyerekkel léptem ki egy hónappal ezelőtt. Még mindig nagyon rossz, de hidd el ez csak rosszabb lesz. Az ilyen ember soha nem változik meg.

2021. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hat majd egyszer atlepi azt a bizonos szintet, es ha szerencsed van a halalfelem ravesz majd arra hogy feljelentsd/lelepj a kapcoslatbol... Ha nem... Hat akkor szivas
2021. febr. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Annyira lenn van az életkedvem, hogy volt, hogy bántott, fenyegetett, de már az sem érdekelt volna, ha meghalok...
2021. febr. 18. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!