Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha érzem, hogy már nem szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha érzem, hogy már nem szeret, akkor azt valószínűleg jól érzem, igaz?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel három éve vagyunk együtt. Én 21 vagyok, Ő 19. Gyönyörű volt mindig a kapcsolatunk, szinte filmbe illő. Az utóbbi időben (néhány hónapban) sajnos már napi szintű a vita, és az ebből adódó stressz. A viták alapját az adja, hogy minden, amit csinálok (változatlanul), beleköt, és nagyon csúnyán elhord engem ennek-annak. Sosem csaltam meg, még csak rá se néztem más lányra. Az egyetem mellett dolgozom, hogy mindent megadhassak Neki (rengeteget kirándulunk, eszünk itt-ott, programozunk ezt-azt...). Amikor együtt vagyunk (heti 3-4 nap, leginkább hétvége), minden reggel reggelit csinálok Neki, mert én korai kelő vagyok, és szeretnék örömet okozni. A palacsinta a kedvence, hát azt szoktam általában, mindenféle szívecskés díszítéssel. Számomra ez olyan természetes, mint amilyen természetesnek kéne lennie annak is, hogy éreztesse velem azt, hogy szeret - márpedig nem teszi. És nem is érzem, az az igazság. Ő egy nagyon hűséges lány, tehát nem csalna meg, az biztos, de szerintem számára már kihűlt ez az egész. Sokszor úgy gondolom, én vagyok túl érzékeny férfi létemre, és én vagyok túl tapintatos... De nem ez lenne a normális? Nem ez a szép egy párkapcsolatban, hogy őszintén szeretjük egymást és mindent megadunk, amit a másik kér? Ja, és a szexuális életünk is nagyon jó volt, igen, mindig volt orgazmusa, és imádom lent nyelvvel kényeztetni. Mára már nem szexelünk szinte semmit. Amint eljön az este, hirtelen álmos lesz, vagy nem jó a közérzete... Nem az a baj, hogy nincs meg a "napi adag", hanem hogy tudom, hogy nem mond igazat. És ezt nem szeretem. Mondtam neki többször, hogy érzem, hogy valami nem okés, de Ő tagadja ezt. Azt mondja, minden rendben van. Pedig tudom, hogy nem. El vagyok keseredve. Legjobb barátom szerint sajnos lehet, hogy a részéről kihűlt.

2021. jún. 24. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell senkinek a se...gét kinyalni. Úgy tűnik, ez unalmas ennek a lánynak és meg is vet téged miatta.
2021. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint jól érzed. Lehet, hogy fél beismerni, hogy vége van, nagyon fiatalon jöttetek össze, és 3 év nem kevés, de ezért nem éri meg együtt maradni. Jobban járnál, ha ezeket a veszekedéstől, az ő szándékos kötekedésén keresztül a nem létező szexig így egyben átbeszélnéd vele, hátha belátja, hogy tényleg van probléma. Amit csináltok az hosszú távon nem fenntartható, ha nem tudtok változtatni érdemes tovább lépni.
2021. jún. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tankönyvi példa a kihűlt párkapcsolatra sajnos. Esetleg lenne esély feltámasztani a vonzalmat, ha hajlandó lenne beszélni a súlyos problémákról, de lehet, ő inkább már szakítana.
2021. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A kisasszony megkergült jódolgában.

Te is megéred a pénzed, se kedvességet, se szexet nem kapsz, de az ő seggét fényesre nyalod.

Mi lenne, ha ebből a kiszolgálásból kicsit visszavennél?

2021. jún. 25. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha még alapjábavéve jól elvagytok akkor kár veszni hagyni. Beszélhétek meg és a DACOT GYŐZZÉTEK LE! Az egy elég jó pont már ha leteséges.
2021. jún. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!