Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez rossz jel? Barátom legutóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rossz jel? Barátom legutóbb utasitgatott a lakásában,hogy pl.húzzam le az ágyneműt,rakjam a mosogatógépbe a tányérokat. De ezt nem kérte,hanem szinte utasította, parancsolta. Azt mondta, meg akarja nézni,mennyire vagyok házias.

Figyelt kérdés
Mikor nem kezdtem hozzá,kérdőre vont,hogy még nem csináltam meg?Amúgy is domináns. Ez egy jel a későbbiekre nézve, hogy jobb lenne, hogy később csak rosszabb lenne, ha ez még csak a kezdet?
2021. júl. 12. 11:50
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10: van pénze. Igen,igazatok van,egy hímsoviniszta, gazdag bunkó
2021. júl. 12. 12:04
 12/27 A kérdező kommentje:
Kuka lesz
2021. júl. 12. 12:04
 13/27 A kérdező kommentje:
Ez csak a kezdet volt ezek szerint
2021. júl. 12. 12:05
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

:D

Kuka. Cselédnek fog nézni.

2021. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Meg akarja nézni mennyire vagyok házias 🤦‍♀️ mond neki hogy lapátra tenni jól tudsz
2021. júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
#10: Mosogatógépet 50-100 ezer körül lehet venni, szóval messze nem csak a jómodúak engedhetik meg maguknak. Ha neked nagy összeg 70 ezer, akkor igazi lúzer vagy.
2021. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám! Nem vagyok takarítónő vagy szolga!
2021. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
10-es, még jó, hogy nem te döntöd el, kinek lehet mosogatógépe, de köszönöm, hogy ma is tanulhattam valamit és megtudhattam tőled, hogy akinek mosogatógépe van, az nem normális 😄
2021. júl. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#10, csórikám, azt hiszed, ez valami luxus.

75 ezertől kezdődik az ára, vesdd össze a tv-del.( Az biztosan van)


Azért árulkodó jel, mert egy normális pasi be tudja tenni az edényeket, sőt, mint én el is tud mosogatni.

2021. júl. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

10-esnek. Párom egyedül élt és mégis volt mosogatógépe, nekem is volt, még akkor mikor hárman voltunk, és mikor ketten maradtunk a gyerekemmel akkor is. Ami meg, hogy sokkal magasabb hőfokon mosogat, mint te bármikor ezáltal jobban fertőtlenít. Valamint olyan szépre nem mosod el az üveg dolgokat, és ráadásul vizet is spórolsz. Már ha folyó vízzel mosogatsz. Ha meg teleengeded a mosogatót, az azért elég gáz két-három zsírosabb edény után.


Kérdező, menekülj. Mi az, hogy meg akarja nézni mennyire vagy házias. Cselédet keres, vagy párt, társat magának?

2021. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!