Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez rossz jel? Barátom legutóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez rossz jel? Barátom legutóbb utasitgatott a lakásában,hogy pl.húzzam le az ágyneműt,rakjam a mosogatógépbe a tányérokat. De ezt nem kérte,hanem szinte utasította, parancsolta. Azt mondta, meg akarja nézni,mennyire vagyok házias.

Figyelt kérdés
Mikor nem kezdtem hozzá,kérdőre vont,hogy még nem csináltam meg?Amúgy is domináns. Ez egy jel a későbbiekre nézve, hogy jobb lenne, hogy később csak rosszabb lenne, ha ez még csak a kezdet?
2021. júl. 12. 11:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Gáz a csávó, kéréssel többet ér.
2021. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
84%
10-es, a mosogatógép manapság nem a luxuscikk kategória, kábé már mosógép árban is megveheted. Vagy te a folyóra jársz mosni is, gondolom.😂
2021. júl. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
mindenki úgy viselkedik amit otthonról hoz magával..
2021. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon “red flag”!Szabadulj meg tőle!
2021. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Még nem is éltek együtt és dirigál, mondjuk ha házasok lennétek is pont olyan kegyetlen és durva. Most dobd ki!!!!!!! Ha együtt élnétek már pofon keretében tette volna ezt.
2021. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon “red flag”!***

ez nem call of duty ember!!!

2021. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta, meg akarja nézni,mennyire vagyok házias."

Hallod, ennyi red flag egy kínai kormányülésen sincs...

2021. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!