Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyedül vagy inkább rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül vagy inkább rossz kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2021. jún. 23. 17:34
A kérdező szavazást indított:
Egyedül!
A rossz kapcsolat is jobb a magánynál
36 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Kevés az infó!


- Mi a "rossz kapcsolat"? Ver, vagy csak nem engedi popsiba?

- Egyedül meg tudsz élni?

2021. jún. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen esetben én gondolkodás nélkül az egyedüllétet választom.
2021. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Jó kapcsolat miért nem opció már megint?
2021. jún. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyedül. Léptem már ki kapcsolatból azért, mert egy kalap szart nem ért. Nem vert, nem csalt, de állandó feszültség volt, ha épp nem vitatkoztunk akkor is érezhetően hideg volt a hangulat. Ilyenben minek benn maradni? Csak rámegy lelkileg az ember. Akkor már jobb kiegyensúlyozott, nyugodt, szinglinek lenni és esélyt adni valami jónak.
2021. jún. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Amikor rossz kapcsolatban voltam, inkább a magányt választottam volna.

Most hogy évek óta magányos vagyok, és kezd eluralkodni rajtam a depresszió, azt mondom inkább egy rossz kapcsolatban lennék...

2021. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Rossz kapcsolatban mégis minek????
2021. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül.


Pedig az az ember vagyok, aki iszonyatosan fél a magánytól, mégis volt olyan kapcsolatom sajnos, amiből csak menekülni akartam. Még akkor is, ha soha többé nem lesz senkim. Boldogabb vagyok, amióta szakítottam.

2021. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!