Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok nélkületek akar el menni nyaralni?

Figyelt kérdés
A párommal lassan két éve vagyunk együtt. Eddig mindig együtt mentünk nyaralni. Még nem lakunk együtt, de szerencsére most a nyáron elég sok időt tudunk együtt tölteni. A probléma az lenne hogy meg hívták egy 4 napos nyaralásra, ahova egyébként engem is hívtak / más is viszi magával a barátnőjét. Viszont ő egyből ki jelentette hogy egyedül fog oda menni. Hiába kérdeztem, hogy miért nem akarja hogy én is menjek alig kaptam rá választ, csak azt hogy hagyjam ezzel békén. Ma ment el oda. Félek hogy vajon mi miatt nem akarhatta hogy én is menjek? Valaki volt már hasonló esetben? Ilyenkor mit tetettek? Eléggé kétségbe vagyok esve. Válaszokat előre is köszönöm.

2021. júl. 12. 16:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy olyan problémák lennének hogy égőnek találna, vagy bármi ilyesmi. :) hiszem már mentem vele helyekre, sőt találkoztam is az ő ismerőseivel, tehát nem hiszem hogy ez lenne a probléma
2021. júl. 12. 17:32
 12/22 anonim ***** válasza:
30%

Mi együtt és külön is eljárunk a barátommal.

Pl most hétvégén az egyetemi barátaival mentek Egerbe,én is vidékre mentem barátnőkkel medencés buliba.

Nincs ebből vita. Van egymáson kívül is szociális életünk.

23L 25 F

2021. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne baj pár nap külön töltött idő, de így, hogy téged is hívtak és ő nem akarja, hogy menj, igen elgondolkodtató. Nem biztos, hogy jövőre is aktuális lesz a közös nyaralás téma.
2021. júl. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2%
Pihenni akar.
2021. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Önmagában nem lenne gond az ilyen külön kikapcsolódás. Viszont ebben a helyzetben hogy így kifejezetten ő nem akarja, hogy menj, ez így igenis gáz.


Kikkel megy? Èn azt gyanítom megy oda olyan lány, aki őt èrdekli...

De ha nem is ez az ok, mindenkèpp a kapcsolat vègènek előszele ez.

2021. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Nekem furcsa kicsit. Hogyha egy pasis nyaralás lenne akkor semmi gond, menjen nyugodtan. De hogy konkrét választ sem ad,hogy miért ne menj, az azért fura
2021. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs mit tegyek

Próbálok nem rá gondolni de nemtudok :(

És olyan rossz hogy még annyira sem jutok eszébe hogy írjon valamit

2021. júl. 13. 10:03
 18/22 anonim ***** válasza:
18%
A férjed? A tulajdonod? Nagyjából senkid, együt vagy vele pár hónapig, évig, ő csak egy fejezet az életedbe. Azért a kardodba ne dőlj már. Különben meg egy párkapcsolat még ha 100 évig is tart, folyamatos ismerkedés. Vedd ezt úgy hogy megismered ezen oldalát is, majd eldöntöd hogy ez kell-e neked! Ki mondta hogy bármi áron vele kell lenned? Hagyd ott, időt spórolsz magadnak... mivel érződik hogy ez neked nem jó. Szerinted idővel mi fog változni? Reménykedsz hogy majd minden szuper lesz, ez csak egy kis kitérő? Millió pasi van a világon.
2021. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

Szervezz programot a barátnőiddel, menj szórakozni te is. Ismerkedj.

Az a baj, ha most frusztrált vagy, mèg tapadsz rá azzal csak rontasz a helyzeten. Legyèl lazább vele,èld te is az èleted. Tènyleg rakat pasi van mèg, nem èri mèg ragaszkodni, ha a másik nem akarja.

2021. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Neked nincs parod, gondoltam szolok. Csak azt hiszed, hogy van, de nincs.
2021. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!