Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem érti miért nem fogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem érti miért nem fogy?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazán hogy ő azt gondolta ha néha néha egy egy dolgot kihagy már fogyni fog..


Hiába ő azt mondta nem tud fogyni, mikor elmondtam hogy én hogy látom zokon vette, de én úgy gondolom könnyebb azt mondani nem tudok, mint valós lépést tenni.

Nem tudom mitől vár eredményt ha:


ha továbbra is nagyon sok kólát iszik,este 10kor azon gondolkozik megegye e 2.jégkrémet mert csak víz,vagy egyen e sütit még.


ha nem hajlandó mozogni többet a heti 1órás gerinctornán kívül, mert napi 10órát ülve dolgozik


ha nem próbál este későn amikor hazáér sokat enni, hanem megpróbálná korábban a vacsizást és utána nincs nasi


ha mondjuk gyalog vagy biciklivel menne munkába kocsi helyett mert csak kb 2km..


ha mondjuk több zöldséget gyümölcsöt enne


Stb..


Én úgy gondolom ha ezeken változtatna már eredményt érne el..


2021. júl. 13. 11:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

#10

Inkább addig örülhetne, amíg olyan párja van, aki próbálja őt egészséges életmódra szoktatni...

2021. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Igen, csak pint ő miatta lett ennyire nemtörődöm, nem èrdekel semmi... Depressziós.

Mivel ez a nyomozók kèrdező semmivel sem elègedett, ès mindennel cseszteti, amivel csak lehet. 3 ève olvasom a kèrdèseit, onnan tudom. Ès 3 ève mèg nem ilyen volt a csaj. Akkor mèg járt tornázni is. Akkor mèg azèrt jött ide zúgolódni ez a nyomorèk, hogy mièrt mièrt a torna fontosabb, mikor a nővèrnek kell segíteni.... Ès eleve 2 állása van a csajnak, szóval nem az volt, hogy akármikor tud menni. Ja ès mellette a csávó szüleinek is állandóan segített mèg akkor.

2021. júl. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%

én ellene vagyok az elhízásnak, de te már tényleg gáz vagy öregem. annyiszor kiírtad ugyanezt, miért nem szakítasz??


lehet már azért hízlalja magát hogy végre elhúzzál végleg otthonról :DD


mindenesetre szerintem nem ide kéne kiírni, hanem beszélnél vele egyszer vagy kétszer és ha semmi változás akkor lépj le, vagy talán félsz tőle? vagy ő tart el, hogy 10órában dolgozik te meg gyakorizol délelőtt?

2021. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

#12

Mondjuk a csajt sem tudom sajnálni, minek van egy idiótával?🤣Már rég kidobhatta volna.

2021. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalat, hogy addig úgysem fog változtatni, amíg nála nem jön el az a bizonyos "kattanás". Addig kár a szóért, csak arra jó, hogy vitákat szül a csesztetésed. Ha ennyire nem tartod vonzónak, miért vagy még vele?
2021. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha te vagy az óvszeres kérdező, nem lehet, hogy mégis bekapta valahogy a legyet, és azért hízik, mert terhes? :D
2021. júl. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Apám.úgy hízott fel 130 kilóra, hogy négy éven keresztül este evett sokat. Ennyi. Párod egy idióta. Nem nem.tud fogyni, csak fingja sincs mit csinál és mit kéne helyette.
2021. júl. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!