Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők elvárjatok hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők elvárjatok hogy férfi Tudjon főzni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2%
DEHOGY! Keressen minumum 1 milliót nettóba és vigyen el étterembe! De nem holmi pronyó Mekibe, meg KFC-be! Minimum Michelin csillagos!!!!
2021. júl. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem várom el, de azt igen, hogy ne legyen számára természetes minden nap a házi főtt kaja. Szeretek főzni és tudok is, kedvem viszont nincs mindig hozzá, olyankor nekem mindegy, hogy ő főz vagy rendelünk vagy étterembe megyünk, de én nem fogok, az is biztos.
2021. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%
Igen, el. Nem ötfogásos menüt, de egy egyszerű paprikás krumplit, lecsót stb tudjon összehozni, mert sosem tudni, hogy pl velem mi történik. Két éve volt egy balesetem, hetekig lábra sem tudtam állni, nemhogy a tűzhely mellett állni és főzni. Rendelhettünk volna persze napi szinten, de azért az igen megdobja a kiadásokat, pláne hogy akkor dolgozni se tudtam. A férjem alap kajákat el tud készíteni, így nem volt gond.
2021. júl. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Azt várom el, hogy el tudja magát látni. Ne rám várjon, hogy legyen meleg kaja, mert én kb. csak húst meg zöldségköretet eszek. Nem szeretem megnevezni, hogy lecsót tudjon, mert ha nem szereti, minek? Én sem tudok, mert nem eszem meg. De amit szeret enni, azt tudja elkészíteni magának.
2021. júl. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Mindenki képes vizet forralni és beledobni egy csomag száraztésztát.

Nem egyedül az én dolgom kettőnk napi szintű étkeztetéséről gondoskodni, ez csapatmunka. Ha nem vállalja a rá eső részt, nem egymást keressük, maradjon az anyukájánál.

2021. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

8# asnak igaza van.A nők amúgy sem tudnak főzni.

Mit erőltetik a zacskós levest,nem is értem.

Én főzök otthon mindig.

Es mindig van főtt kaja kedves 6#.nem csak neha!!Mert nem csak néha eszünk!

Sőt villanyt szerelek,hegesztem a kerítést,berakom a mosógépbe a ruhákat mosni.

Jah, akkor egy pillanatra.. ti mégis mi a lóxart csináltok?

2021. júl. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Nem gondolom, hogy manapság nélkülözhetetlen képesség lenne a főzés. Az egyetlen dolog, ami a csőrömet piszkálná, az lenne, ha nem tud főzni és tőlem elvárja, hogy minden nap főzzek és úgy, ahogy ő fütyül. Az instant lapát lenne.
2021. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!