Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok így nôk?

Figyelt kérdés
Hogy kapcsolatot létesítettetek egy pasival, aki folyton ” komoly kapcsolatról” szónokolt, a tettei meg azt mutatták, hogy tényleg azt akarja, de közben kiderult, hogy egy vagytok a sok közül?

2021. júl. 13. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Jártunk.
2021. júl. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen bizony. Érdemes nézni, hogy mennyire őszinte sok mindenben a férfi, mert a sunyi félmondatosok hajlamosak az ilyen surmóságra.
2021. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Jártak.
2021. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Jártam igen. Visszagondolva annyi jel volt pedig. De leszállt a rózsaszín köd 😌


Túl nagy szavak, túl hamar "semmi mást nem akarok adni neked, csak boldogságot" "én soha nem foglak megbántani vagy hazudni neked" "a legszebb dolog vagy az életemben" "soha nem találkoztam olyan lánnyal, aki elsőre úgy megfogott, mint Te, mindened gyönyörű" - - ezeket tolta a második a találkozás után, én meg bevettem. Aztán 1 hónap múlva a nagy szerelme el is párolgott :D btw jó nagy lecke volt.

2021. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
#4 xD mekkora lúzer, hogy bevetted :D el is olvadtál amikor ezeket mondta gondolom xd
2021. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
#5 naa, ne bántsd szegényt xddd
2021. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Ezt egyszer kipróbálom esküszöm xDD Csak nevetés nélkül kell kibírnom. Majd tükör előtt gyakorlom :)
2021. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Én zsigerből bizalmatlan vagyok azokkal szemben, akik nagy pofával hangoztatnak valamit, amit ennyire bizonygatni kell az általában nem szokott igaz lenni. Én azt szeretem, ha a tettek beszélnek szép csendben.. Szerintem elég sok vörös zászló, jel van arra, amikor valaki csak megjátssza magát ill. az álarc elég hamar le szokott hullani.
2021. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Oké, lúzer voltam de mentségemre legyen mondva, fiatal vagyok és tapasztalatlan. Tanultam belőle. Tegye fel a kezét, aki soha életében nem hibázott szívügyekben.
2021. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem jártam így soha.
2021. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!