Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsokat szeretnék kérni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat szeretnék kérni. Jártatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

!??? van barátom. 2 hónapja tart a kapcsolat. Sajnos úgy ismertem meg hogy nekem volt valakim de az a kapcsolat már nagyon a végét járta, így ismerkedtem én is ahogy az exem is

Megismertem a mostani barátom, És kijöttem hozzá külföldre.

Mikor ismerkedtünk, beszélgettünk, éjjel nappal telefonáltunk videó chateltunk, nagyon "tökéletesnek" tűnt minden. Ő egy nagyon szerethető, romantikus odafigyelő férfi. Ezért is szerettem bele, és jöttem ki hozzá abban reménykedve, hogy majd mellette más lesz. És el is hittem. Kijöttem, nagyon szép volt az elején minden, tényleg a tenyerén hordozott a szó szoros értelmében. Reggelit készített nekem, ágyba hozta a kávémat, virágot kaptam tőle nagyon sokszor minden alkalom ellenére, egyszóval tényleg az a tipikus szerelmes típus, arról nem is beszélve hogy nem beszél csúnyán, legalábbis velem nem. Aztán teltek a napok, hetek, és mindennap veszekedünk. Mai napig is de már egyre durvábban. Olyan szinten hogy már kétszer össze pakoltam hogy haza megyek mert ezt én így nem bírom. Azt tudni kell hogy az ő szüleivel imádják egymást nagyon szoros kapcsolatban vannak. Kifejezetten nagyon is. És ugye itt lakunk velük. És hát ha veszekedés van ők is tudnak mindig mindenről stb...

De mostanában ugye akarunk együtt dolgozni, ezért leszámolt a munka helyéről, hogy együtt elmenjünk másfele dolgozni, aztán ugye most itthon vagyunk, és ugye ő szeret gépen játszani melyik férfi nem de mióta kint vagyok be se kapcsolta mert nem is volt ideje. És múlthéten mindennap bekapcsolta és ott ült felette, és játszott. És ugye nyilván nekem nem esett jól persze veszekedés lett a vége. Aztán mondta hogy örüljek hogy nem 12 órákat ül ott mert régen ezt csinálta... Mondom azzal nincs probléma csak mondom én is itt vagyok. Arról nem beszélve hogy én imádok vele szexelni. Nagyon nagyon. Neki ez sem volt jó hogy folyton rajta voltam.. Nem értem és mondom neki hogy az elején minden olyan más volt akkor tudtál velem foglalkozni egésznap a semmit tenni mondom akkor most mond már el miért nem. Azt mondja nem tudja elmondani de nem jó hogy egymás nyakán vagyunk egésznap. És mondtam is hogy persze nem azt várom el hogy rajtam legyen egésznap csak hogy foglalkozzon velem is. Szexelni se akarok. De már nem is merek közeledni felé egyáltalán, mert ő egyből arra gondol hogy én azt akarom. Kérlek segítsetek mit csináljak mert ezt nem bírom már így. Mit tanácsoltok? Vagy ti hogy látjátok? Egyébként ő 25 éves én pedig 22 éves vagyok.

Köszönöm a tanácsokat előre is!



2021. jún. 11. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek nem lesz hosszú jövője mert teljesen más igényeitek vannak egy kapcsolattól.
2021. jún. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Így gondolod? :(
2021. jún. 11. 01:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Foglald el magad, menj el ide-oda, de ne szólj neki semmit. Ha ez nem fogja zavarni, akkor sajnálom, de nem akar tőled már semmit se. Exemmel pontosan ilyen kapcsolatom volt. Elsőre maga a tökély, aztán szépen lassan leépített és hanyagolni kezdett. A végén már nem is keresett hetekig :D
2021. jún. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Beszélünk privátba? Valakivel muszáj :(
2021. jún. 11. 01:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek utan meg egyutt is dolgozni ongyilkossag. Vagy legalabbis neki. Szerintem nyomasztja a jelenleted.
2021. jún. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 honapja vagytok egyutt es mar ossze is koltozve most meg mar nem is dolgozik hanem egesznap egyutt szerintem 90%nak is ez tul sok lenne es megoli a kezdeti rajongast az elejen jobb ha lany kicsit tavolsagot tart kulonben hamar raunnak talan ha kulon dolgoztok az meg segithetne.
2021. jún. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mi lenne a legjobb?
2021. jún. 11. 06:57
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem csodálom, hogy veszekedtek, ha megfullad tőled a srác. Én is megfulladnék egy olyan piócától, mint amilyen te vagy, és ezt nőként írom. Írod, hogy amióta kint vagy a srác nem is ült a géphez, erre múlthéten bekapcsolta és ez neked nem tetszett? Ne haragudj már, de te mégis mit gondolsz, hogy minden körülötted forog és minden percében veled kéne foglalkoznia? 2 hónapos kapcsolatban úgy beszélsz, hogy "az elején minden jó volt", miközben a kapcsolatok "eleje" az bő fél év-1 év minimum, ti ennek még csak a negyedénél se vagytok, de már kiköltöztél hozzá mint egy hülye, csak mert videóchaten cuki volt.

22 évesen annyi eszed van mint egy 16 évesnek és ez azért félelmetes mert én is csak 23 éves vagyok de egy 4 éves kapcsolatban élek közös lakásban és eszembe nem jutna problémázni azon, hogy a gép elé ül játszani. Had érezze már jól magát nélküled is, ha már rátelepedtél.


Amúgy röviden elmondom mi lesz, szinte könyvelhető:


- Te nem hagyod levegőhöz jutni

- Ő besokall és elkezd eltávolodni tőled, akár a gépbe is fog menekülni előled

- Te folyamatosan hisztizel, elégedetlenkedsz, veszekedsz

- Ő egyszercsak kirak téged mint macskát szarni

- Te nem fogod fel miért rakott ki, és minden az ő hibája lesz

- Ő végre fellélegezhet és találhat egy normális nőt, akinek van élete, hobbija és nem várja el, hogy folyton nyalják a s*ggét.


2 hónapot adok nektek max.

23L

2021. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az elején persze, hogy minden kapcsolat jó. 2 hónap nagyon rövid idő.


Az én exem konkrétan 2-3 évig meg tudta játszani, hogy ártatlan, kedves, aranyos és ártatlan (bár mi nem éltünk együtt), és amikor fény derült a dühkezelési problémáira, hitegetett, hogy megváltozik. Az 5. év végén pedig már nagyon csúnyán viselkedett velem, szóval sajnos a szakítás mellett döntöttem.


Ez a szex téma is érdekes, mert valóban nagyon jó érzés szexelni, szeretek, ne értsetek félre. Viszont szintén exemre volt igaz, hogy mindig csinálni kellett, még akkor is, ha nem akartam, sőt akkor is, ha ő volt fáradt. Úgy tekintett az együttlétekre, mint egy kötelezően kipipálandó valamire. Főleg a vége felé volt, hogy sokszor már csak azért mentem bele, mert tudtam, hogy nagyon csúnyán lehord mindennek, megsértődik, ha nemet merek mondani. Mondanom sem kell, hogy a végén már nem hogy örültem volna a találkozóinknak, de görcsbe rándult a gyomrom, hogy majd megint kényszerít, uralkodik rajtam.


Ennyi szabadidő még a párkapcsolatba is belefér, ha rendszeressé válik, akkor kezdhetsz gyanakodni. Nem baj, hogy csinált magának énidőt, te is csinálj. Űzd a hobbidat, tarts csajot napot (arcpakolás, körömfestés, stb.) Ha az egész életedet a párkapcsolatra alapozod, akkor a párodra helyezel plusz nyomást, hogy ő szabályozza az érzéseidet mindig, minden pillanatban. Ez még akkor is fárasztó, ha szereted a másikat.


A kapcsolatban a legnehezebb, hogy megtaláljátok azt az optimális együtt töltött időt, amikor még nincs elhanyagolás, de nem is tapadtok rá túlzottan egymásra. Ha mindent együtt csináltok (egyáltalán miért kellett felmondani, miért akartok egy munkahelyen dolgozni?), akkor elveszik az izgalom. Egy kapcsolatban tudni kell beszélgetni, új témákat hozni is.

2021. jún. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lol


Az elején nagyon jo volt...

2 hónapja vagytok együtt... ez az eleje!


Csomagolj össze és húzz el onnan, amíg el nem küld ő, úgy cikibb lesz.

Nem vagy szívesen látott.


Az másik dolog, hogy úgy írsz mint egy 14 éves.

2021. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!