Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy a barátnőm egy K? Beleszerettem, de mindenkivel összefekszik, és még ő van felháborodva? Szakítsak vele ezek után?

Figyelt kérdés
A barátnőm, akivel pár hónapja vagyunk együtt elég kedves lánynak tűnt, de később derültek ki a múltbeli titkai. Alkalmi szexnek indult, az első randin lefeküdtünk. Már akkor gyanús volt. Több találkozás után, mikor már eldöntöttük, hogy ez kapcsolat, elmesélte hogy már volt 20 pasival előttem. Egyébként a szomszéd városban lakik. Folyamatosan Tinderezett mindeközben. Megkértem, hogy fejezze be, és törölje le, mert már én vagyok a barátja. De még ő volt felháborodva, hogy mi jogon mondom meg neki mit csináljon. Amúgy sem beszélget senkivel, csak nézelődik. Jó igazából ezt akkor sem hittem el neki, de úgy voltam vele, hogy majd úgyis letörli. Hétvégén volt egy nagy veszekedésünk ebből, mert muszáj volt kérdőre vonnom, beismerte, hogy mióta járunk már lefeküdt 3 pasival. Erre nem tudtam köpni-nyelni hirtelen. Még ő volt mérges, hogy faggatom mindenről, és nem hiszem el, hogy amúgy is csak velem van komoly kapcsolatban. Akkor le is tiltott engem, hogy ne tudjak neki írni. Az este feloldott, és kérte a bocsánatot, meg hogy beszéljük meg, többet nem keres alkalmit. Én visszaírtam, hogy jó, rendben. Beleszerettem, és úgy érzem képes vagyok megbocsátani még ezek után is. De másfelől bánt a dolog, hogy miért nem tudom hagyni a P-ba, ha ilyen lány, úgy sem fog változni. Én pedig a kutyája/csicskája vagyok, és ezt nem élvezem. Borzasztó rosszul esik, ahogy elképzeltem, hogy mással dug, féltékenykedek. Emiatt nem alszok már jól és egész nap stresszes vagyok. Attól félek, ha szakítanék, akkor még inkább egy idegroncs lennék, mert nem tudnám elfelejteni. Ti mit tennétek?

2021. júl. 14. 03:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Én már az első napon,mikor kiderült, dobtam volna.Ennyike.

Volt is ilyen nőm.Régi story.

Egy vállalkozó lánya volt.

Egy fekete Lamborginivel jött értem.(durva gépsárkány volt ,azt meg kell jegyezni.:))

De nem ez a lényeg.

Sex utánharmadnap már vége is volt a gyümölcsözőnek induló kapcsolatunknak.

Az is b.szott fűvel fával,mint kiderült egy közös ismerősünktől,később masoktól is.Szerencsére gyorsan pontott tettem a végére.

Nincs értelme,ha komolyat akarsz.

2021. júl. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
A legjobb, ha abbahagyod vele ezt az egészet. Állandóan azon gondolkodtál, hogy éppen kivel fekszik össze. Hidd el, ez még inkább ronccsá tenné. Ha megszakítod vele a kapcsolatot, akkor egy ideig rossz lesz, de elmúlik. Ha együtt maradtok, akkor ugyanúgy le fog feküdni a fél környékkel, mert te úgyis megbocsátod neki. Kell ez neked? Persze, hogy picsog, meg bocsánatot kér, hiszen kell egy ember, aki úgymond biztos pont. De ez csak egy pótlék szerep. Kapd össze magad, hajítsd ki és keress egy tényleg kedves lányt, akinek te vagy a fontos.
2021. júl. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

*gondolkodnál

*tenne

2021. júl. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%

Te mit teszel a kapcsolatba azon kivul hogy féltékenykedsz?


Hasonlo van nalunk is de én mondjuk nem csalnám meg soha.

Csak épp lesz.r, hanyagol, es féltékenykedik.es ennyiben ki is merult a srác. Mintha nem is lenne barátom.

2021. júl. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
89%

Kivàló làbbéli lesz belőled egyszer. Úgy értem, h papucs.


Nos, dobd ki a viharba, keress normàlis nőt. A vészharangot megkongatta az első pillanatban, te mégis elringattad magad.

2021. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Szakítanék. Inkább legyen most vége, minthogy újra és újra megcsaljon és szenvedjek. Írásodból látszik, hogy nem is tudsz megbocsátani, hiszen folyton eszedbe jut, ahogy másokkal szexel. Ennyi megcsalást nem is lehet elfelejteni, féltékeny leszel, hiszen oda a bizalom.
2021. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%
Megadod a telefon számát?
2021. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Lúúúzer...
2021. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Már akkor meg kellett volna szakítanod az ismerkedést, amikor elmondta, hogy 20 pasival volt előtted. Ráadásul amit erről mondanak a nők, azt mindig meg kell szorozni 3-mal, tehát gyakorlatilag bárkinek szétteszi a lábát.
2021. júl. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha időben kidobod, már régen elfelejtetted volna!

Pár napig xar lesz, aztán egyre jobb, pár hónap után arra ébredsz, hogy másba vagy szerelmes és boldog vagy vele.

A másik lehetőség, hogy évekig szenvedsz a csaj mellett, és egy-két klasszikus nemi betegséget is megismerhetsz testközelből.

2021. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!