Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti mit tennétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit tennétek, ha halálosan beleszeretnétek egy olyan férfiba, akinek durván kettős személyisége van?

Figyelt kérdés

És ez csak később derülne ki!


Erre gondolok:


[link]


0:21-től nézzétek a videót.


Fájó szívvel de otthagynátok, vagy megpróbálnátok neki segíteni, mellette maradnátok?


2020. dec. 13. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én otthagynám, félnék tőle.
2020. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha küzd ezzel?
2020. dec. 13. 10:00
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

NEM szeretnek bele egy ilyen elmebetegbe.

Volt mar pszichopata baratom, 5 ev eleg volt belole!

2020. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet lekűzdeni sajnos, nem olyan, mint egy depresszió. Félteném a leendő gyerekeinket is, mert mi van, ha akkor kattan át és tesz velük valamit. Nem tudnék mellette nyugodtan lenni. De ez év vagyok, biztos van olyan, aki nem így érez velük kapcsolatban.
2020. dec. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem lehet leküzdeni????


Akkor ezek az emberek hogyan élnek minden nap?

2020. dec. 13. 10:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Titkolják, és nem mutatják idegenek előtt gondolom, mint ahogy a videóban is látod.
2020. dec. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy pszichiáter tudna esetleg valamit kezdeni velük, nem hiszem, hogy teljesen normális életet élhetnek, hiszen ők maguk sem azok. 🙁
2020. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sajnálatos dolog ez! :-/


Mindenesetre Csőre Gábor remek színész, szerintem nagyon jól eljátssza az őrültet! :)

2020. dec. 13. 10:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom őket, a mentális betegségek szörnyűek, főleg hogy a saját agyad az ellenséged, ami ellen nagyon nehéz tenni, van aki egész életét szenvedésben, gyógyszerekkel éli le emiatt. Engem is kezeltek évekkel ezelőtt szorongással, álmatlansággal, borzasztó érzés, mikor tehetetlennek érzed magad és úgy érzed valami átveszi feletted az irányítást, nem tudsz megnyugodni, vagy aludni hiába is szeretnél. Szerencsére én már lekűzdöttem ezt évekkel ezelőtt, gyógyszer, életmódváltás, sport, terápia segítségével, nem kívánom senkinek azt, amit átéltem, de ez még ennél is rosszabb, amit linkeltél.
2020. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Ha felnőtt férfi korodra kialakul egy ilyen "kettős személyiség" akkor azon már a kutya nem segít. Én borderline pasi vagyok, nem kell párkapcsolat, mert azzal csak fájdalmat okozok magamnak is és a másiknak is. Csak szex.
2020. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!