Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez magától megváltozhat?

Figyelt kérdés

Mondtam tegnap a férjemnek, hogy láttam, hogy az utolsó bejegyzés, amiben megjelöltem (nyaralós képek), nem jelenik meg a Facebook oldalán, ezért levettem a jelölést.

Ő azt mondja, nem állított át semmit.

Korábban, ha megjelöltem, látszott.


2021. júl. 14. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Be lehet állítani hogy felülvizsgáld először megjelenjen e amiben megjelöltek.

Ha eddig automatikusan megjelent neki minden, akkor tuti biztos átállította. Lehet nem is emlèkszik, mert nem azért tette, hogy a közös képeitek ne jelenlejek meg. Kapott-e èrtesítèst, hogy megjelölted és elfogadja v nem?

2021. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szerintem eddig automatikusan megjelent.

Akkor viszont hazudik.

2021. júl. 14. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Hazudik, egyértelműen. Nálam is csak akkor látható ha engedélyezem. Nem akarja hogy mások, vagy egy valaki lássa hogy van párja. Valami takargatni valója van. Figyeld csendben mit csinál. Lesz ott valami vagy inkább valaki neki
2021. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Ez nektek párkapcsolati probléma, hogy mi látszik a facen?
2021. júl. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A hazugság a probléma.
2021. júl. 14. 08:18
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
#3 ahha jah... de az eddig feltöltött és látszódó képek meg nem okoznak gondot a rejtélyes valakinek... :D Legalább logikád lenne...
2021. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A fb ennél sokkkal durvább dolgokat csinál néha. Random megosztások, jelölések, ilyenek.
2021. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég. Lehet hogy nem vette észre esetleg? Nem kell ögtön arra gondolni, hogy hazudik.
2021. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szo szerint ez tortent nalunk, ugyhogy kivetelesen ki merem jelenteni, a Facebook bszkuralt el megint a szabalyain. Ezen a heten a ferjem megjeloltem, gyanusan nem jott egy lajk sem a kollegaitol. Es nem latszik az idovonalan. Az en apusom olyan artatlan es hulye is a facebookhoz, biztos, hogy semmit nem allitott el. Lehet, hogy innentol kulon be kell allitani vagy mittudomen.

Lenyeg, ez a Facebook muve komolyan.

2021. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
9-es vagyok, elkepeszto valaszokat latok. Nem azt allitom, hogy a ferjem nem kefel felre, de pikk-pakk magatol mas a beallitas.
2021. júl. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!