Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok emiatt valakivel?

Figyelt kérdés

Hogy ne kapja meg más?

Miután nektek nem kellett , rájöttetek, hogy másnak igen és inkább akkor mellette maradtatok?



2021. júl. 14. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem vagyok ennyire agyhalott ösztönlény
2021. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem olyan volt, hogy először nem kellett (különféle okok miatt), aztán amikor kicsit rendeződött az életem akkor már kellett. Közben mondta hogy elkezdett másokkal ismerkedni, az rosszul esett.
2021. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Jajj, ez borzasztó szánalmasan hangzik 🙄
2021. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Tuti nő vagy.
2021. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyszerre két ember idejét akarod húzni, miközben nem vagytok boldogok, akkor hajrá.
2021. júl. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 nem csak nők csinálják..konkrétan velem a volt pasim csinálta meg, aki 44 éves volt! Szakított, de rájött hogy egy ismerősét érdekelném. (nem tudtam erről). Kért egy új esélyt, örültem mint majom a farkának. Aztán pár hét után elhagyott ismét. Később derült ki, hogy mi volt az indok. Undorító viselkedés az ilyen!
2021. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, azt hozzátenném, hogy mi sosem voltunk kapcsolatban és amikor alakulgatott köztünk a dolog akkor is megmondtam neki, hogy semmi szabadidőm nincs és keressen nálam jobbat. Aztán hónapokkal később amikor újra találkoztunk akkor volt szabadidőm, volt idő rá, hogy kialakuljanak az érzések, ezért vagyok úgy most, hogy kell nekem.
2021. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!