Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy valakivel együtt, hogy közben szerettetek valakit, akivel nem jött össze?

Figyelt kérdés
Történeteket szeretnék. Van egy férfi, akivel nem sikerült, nagyon hiányzik és szeretem, de ő félreismert engem, én meg őt, azt hiszem... Adni akartam magamnak egy esélyt a boldogságra, meg még valakinek, ki viszont megbecsül. Szeretem őt is, de nem úgy, képtelen vagyok rá. Még nagyon friss a dolog, de érzem, nem fog menni így. Viszont a boldogtalanságnak meg az elérhetetlen hajszolásának nincs értelme. Nem tudom feldolgozni, hogy így történt. Az az ember megváltozott, már nem az, akit megszerettem. Olyan ember hiányzik lényegében, aki nemis létezik. (?) Mi ilyenkor a helyes döntés? Ha az eszünkre vagy a szívünkre hallgatunk?
2017. szept. 19. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél egyedül, addig még nem marad táp, és utána kezdj el ismerkedni.
2017. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem voltam. Ha valakit szeretek akkor nem jovok ossze massal, logikus. Megvarom maximum, amig elmulik.
2017. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Volt, és ilyenkor bele kell gondolni abba, hogy ha kiderülne, akkor fordított esetben hogy esne ez neked. Nem, én többet nem leszek együtt senkivel se szánalomból (akár rá nézve szánalom, akár rám). Dehát, nem véletlen vagyok túl jópár csajon (sajnos), és nem véletlen nem volt még egy sikeres kapcsolatom sem. :) Ezeket meg kellett tanulnom.
2017. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Mi ilyenkor a helyes döntés? - abbahagyni az egyik nemi szervrol a masikra csungest, es nem hulyiteni a masikat, hanem elkezdeni magadon dolgozni, hogy rendbe gyere, es alkalmas legyel egy egeszseges kapcsolatra. Mert nem vagy az.
2017. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az elején felindulásból mentem bele az újba, mert jól esett, és valóban ez a férfi tökéletes, összeillünk. Boldog vagyok vele, de még szeretem a másikat, aki nincs is... Mert az már nem ő
2017. szept. 19. 17:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Próbáltam többször, értelmetlen. Én pár napnál tovább nem bírtam ilyenkor sosem, olyan volt, mintha meg akarnék fulladni. Olyankor közöltem a másikkal, hogy hagyjuk, nem megy.

(Utolsóra reagálva nem is feküdtem le minddel pl, mert idő előtt kiléptem a dologból.)

Az utolsó exem és a jelenlegi párom között majdnem 1 év eltelt (szakítástól a jelenlegi kapcsolat kezdetéig), mert nem ment senkivel...

2017. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A legrosszabb ***** válasza:
40%
Lett volna lehetőségem, de nem éltem vele. Húszéves fejjel bele voltam zúgva egy lányba, ő semmit nem akart tőlem, de abban a vak reményben ringattam magam, hogy idő kell hozzá. Mind ez idő alatt megkörnyékezett egy elég jó bőr, olyan brutál kerek segge volt, hogy kitűnt a többi csontos valagú közül, de voltam olyan balga idióta, hogy nem húztam meg, mert ugye a "szerelemben" hittem. Ma, lassan 34 éves fejjel kérdezés nélkül megrántanám, és magasról tojnék rá, hogy ki kibe szerelmes.
2017. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező, leírod privátba a történetet röviden? Hátha tudok hasznos tanáccsal szolgálni.


Üdv!!

42F

2017. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk, az lenne a legjobb, ha nem próbálnád helyettesíteni a nem létező pasit egy új szerencsétlennel, aki pótlék, csak mert nem bírsz meglenni egyedül egy darabig.
2017. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A világ nagy részén ugy kötik a házasságot, hogy a szerelem szoba sem kerül, de tudják, hogy a társadalmi elvárás miatt együtt kell maradniuk. Abbol kell kihozni a maximumot. Hidd el nem lesznek boldogtalanok. A keresztény kulturkörben fétisizálják a szerelmet.
2017. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!