Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mennyi ideig tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyi ideig tudnátok elviselni, ha a barátnőtök nem túl agyas?

Figyelt kérdés
Pl. tàrsaságban, ha valaki viccet mond, mindenki nevetne, ő pedig mindig titeket kérdezgetne, hogy mi volt ebben a vicces és miután elmagyarázzátok, csak utána nevetne.
2021. júl. 14. 10:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%

9.-nek.


Más a "buta" és más az elmebeteg/sérült, mint pl. az aspergeres.

2021. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
lényegtelen. IQ-teszten lenyomna? igen. nem értené a viccet? megint csak igen.
2021. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

12.-nek.


Bafhatja az IQ tesztet, ha 100-ból 99 helyre nem veszik fel melózni.

2021. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
de nem arra vonatkozott a kérdés, hogy bánjátok-e, ha nem sok helyre veszik fel a barátnőtöket melózni
2021. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

ennyi erővel én is buta vagyok, mert baromi lassan esnek le a viccek, mégis 4 éve eltűrnek :D szerintem nem ettől buta valaki.


más példát nem írsz? hátha abból könnyebb véleményt mondani

2021. júl. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
20%

A nőnek nem az a feladata hogy megváltsa a világot.(persze megteheti aki akarja)

Hanem az hogy kedves legyen odaadó bánjon jól a gyerekekkel.

Ha nem szóra a pénzt két kézzel akkor nekem nem baj a ha butább nálam. Bár amit te leírsz azt inkább tájékozatlanságbak hívják. Aki lepontoz az légyszives írja már meg hogy miért kőszi :)

2021. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
Semeddig, nem lenne a barátnőm. Valószínűleg már a randizás fázisban abbamaradt volna a dolog.
2021. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Valamit valamiért. Nincs tökéletes nő. Ha csak az az egy baj, hogy nem érti a vicceket, hát ezt el tudnám nézni. Elég, ha én okos vagyok, neki nem kell. :)
2021. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
76%
Na, nálam ha nem tudunk egy jót beszélgetni, marhulni, ott helyben halott ügy. Valószínűleg össze sem jönnék olyannal, aki annyira baromira sötét.
2021. júl. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem jönnék össze buta emberrel, de ez a szitu amit leírtál nem annyira gáz szerintem. Velem is előfordult már, hogy nem értettem egy viccet. Nálam inkább bizonyos médiatartalmak fogyasztása lenne kizáró ok.

Meg ez az agyasság azért relatív dolog, tehát bárki tud olvasni művelődni. Ismerek olyat akinek az inteligenciája alacsony, de rendkívül tájékozott, bármiről lehet vele beszélgetni.

2021. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!