Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szavazzatok! Ha egy olyan 27 éves férfi helyében lennétek, akinek még nem volt barátnője, inkább hazudnátok, hogy volt vagy elviselnétek nők általi elutasítások tucatjait amiatt, mert őszintén bevallottátok, hogy még nem volt barátnőtök?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Inkább hazudnék, kitalálnék 1-2 hosszabb kapcsolatot és soha nem vallanám be neki, hogy nekem ő az első barátnőm.
Inkább hazudnék, kitalálnék 1-2 hosszabb kapcsolatot, de pár év járás után bevallanám, hogy nekem ő az első barátnőm.
Inkább hazudnék, kitalálnék 1-2 hosszabb kapcsolatot, de fél év járás után bevallanám, hogy nekem ő az első barátnőm.
Inkább hazudnék, kitalálnék 1-2 hosszabb kapcsolatot, de pár hónap járás után bevallanám, hogy nekem ő az első barátnőm.
Nem hazudnék, inkább elviselném nők elutasításainak tucatjait és kerülnék mélyre emiatt lelkileg.
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A nők mindig azt mondják, hogy az aktuális párjának semmi köze a múltjához, hogy hány pasival volt (általában le is tagadják), akkor neked miért is kéne bármit mondanod?
2020. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hazudj. Vannak dolgok, amik kiderülnek később. Ez nem olyan.
2020. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha annyira tart, hogy hazudjon nekem, ne is kezdjen kapcsolatot. Mert ez így nem fair. Ha valaha elhatározom magam, hogy szexelek, 30 felett nőként, biztos rám is furán fognak nézni, de nem fogok hazudni. Lelkiismeret is van a világon, meg szeretek tükörbe is nézni.
2020. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy valaki azt hazudja, hogy volt komoly kapcsolata, elég átgondolt hazugságnak kell lennie. Nem tud felmutatni se egy közös képet, se egy szuvenírt, esetleg ha belekérdeznek hogy hol voltak nyaralni, mikor, mutassa meg fb-n, ha már nincs közös kép, miket kapott tőle, stb...

Azért a nők se hülyék, hogy mindent elpusztított szakításról és semmi nyom nem maradt utána...

2020. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én próbálnám inkább kikerülni a témát. Nekem az eddigi kapcsolataimban akkor jött szóba az ilyesmi, mikor már volt köztünk valami, akkor meg már nem érdekelt annyira. Nem volt olyan randim még, ahol a korábbi partnereink számát kellett sorra venni vagy ahol az exeinkről sztorizgattunk. Nem is illik szerintem. A párommal is 4-5 hónapja együtt voltunk, mikor egy görbe estén a városban sétálgatva elmeséltük egymásnak, hogy hogyan alakult az életünk ilyen szempontból, mielőtt nem ismertük egymást. Persze a fontos dolgokat (mint hogy mit gondol a hűségről, mennyire házias, stb.) már korábban megbeszéltük, de ezt lehet partnerek nélkül is.


És emellett a helyedben a látszólag visszafogottabb, kevésbé tapasztaltnak tűnő embereket részesíteném előnyben párkeresésnél. Egy kimázolt, kiélt nőnek lehet, hogy kevés leszel, de egy szolidabb lány, akinek előtted egy gyerekkori hosszú kapcsolata volt például, lehet, hogy máshogy áll hozzád. Meg neki nem kell előadnod a macsót sem, ha már nem vagy az, szóval sokkal énazonosabb az egész.

2020. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4. Nem óriásit kell hazudni. Nekem például volt már két féléves kapcsolatom. De mindig azt hazudom, hogy már volt két 1,5-2 éves. Vannak közös fotók, stb-stb, amiket te írtál. De mégis azt érzem, hogy sok nő kevésnek érezné, hogy még csak féléves kapcsolatom volt, ezért hazudok.


Szóval nem kell lehazudni a csillagokat, csak szépíteni. Az is ugyanúgy hazugság, tudom, nem azt mondom, csak hogy ésszel is lehet hazudni, hogy ne derüljön ki.

2020. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6. A kérdésben az szerepel, hogy akinek még nem volt egyáltalán nője! Az aztán tényleg nem tud semmit "felmutatni", így hazudnia is nehezebb.
2020. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem próbálkoznék be ismeretlenül boldog-boldogtalannál, szóval nem utasítana el több tucat nő.
2020. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%

"Nekem például volt már két féléves kapcsolatom. De mindig azt hazudom, hogy már volt két 1,5-2 éves. Vannak közös fotók, stb-stb, amiket te írtál. De mégis azt érzem, hogy sok nő kevésnek érezné, hogy még csak féléves kapcsolatom volt, ezért hazudok."


Ez rohadt szánalmas, és elveszed a nőtől a lehetőséget, hogy kikerüljön egy hazug szemetet.


Gondolom, úgy alszotok, mint a bunda, kit érdekel, hogy átveritek a másikat. A nagy igazmondó, becsületes férfiak.

2020. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9. Ez van. Nem hazudnék, ha biztos tudnám, hogy igazmondás esetén is ugyanúgy kellenék a nőnek.


Amúgy nem kell általánosítani, nem minden férfi ilyen, mint én. Sokan mindig igazat mondanak, és hopp, nincs is nő az életükben.

2020. aug. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!