Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ex-el "barátok" maradtunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-el "barátok" maradtunk, de kiakad ha egyáltalán elmegyek valahova. Ez most mi? Szeret még?

Figyelt kérdés

Ő dobott ki 7 év után. Megbeszéltük, hogy 7 év meghatározó volt ezért a kapcsolatot még tarthatjuk, maradjunk barátok. Nekem nehéz volt az elején, még mindig szeretem, de elfogadtam. Úgy beszélgetünk mint a barátok.


Mostanában tett olyan megjegyzéseket ami túl is ment a barátságon, ezért én is mertem bensőségesebb dolgokról mesélni, pl. hogy nagyon hiányzik a szex. Nem vele, úgy alapból. Hát nulla reakció volt rá, pedig azt hittem ha így közeledik arra is vevő lenne. De nem. Kicsit rosszul is esett. Aztán mostanában elkezdtem találkozgatni régi barátaimmal, és folyton kérdezgeti az exem hogy hol vagyok, kivel vagyok, ha fiú haverral akkor már rögtön azzal jön, hogy biztos vele élem ki a hiányomat, és ilyenkor napokig duzzog és nem is ír. Bár már akkor is baja van ha barátnőimmel megyek valahova...


Most írtam neki egy hosszabb üzenetet, hogy akkor most döntse már el hogy tartjuk-e a kapcsolatot, vagy nem, mert igenis benne van a pakliban hogy szingliként pasizni fogok, és én ezért nem fogok vele veszekedni. Vagy ha szeret még akkor legyen tökös és vallja be...


Ti tudjátok ezt hova rakni? Megbolondít komolyan... Főleg hogy miatta tényleg szarul érzem magam pl.egy egyéjszakás kaland után.


29/L


2021. júl. 14. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Veled nem akar lenni, de azt meg nem akarja, hogy mással legyél. Elég tipikus pasi mentalitás. Így valamennyire részt veszel az életében, pont arra elég, hogy ne veszítsen el, de te nem pasizhatsz, mert akkor már nem tudna irányítani. Nekem ez az ex-barátságosdi soha nem jött be, legrosszabb ötlet a világon, mert így sose tudsz továbblépni. Én szakítás után biztos megszakítottam volna minden kapcsolatot és megpróbálnék továbblépni. Nem kell haragban elválni, csak éli mindenki az életét. Aztán ha azt mondtad volna neki, hogy tovább szeretnél lépni, ismerkedni és nem beszélni vele többet, lehet meggondolta volna magát, hogy nehogy már ő elveszítsen téged. De így mindig ott vagy neki tartalékban és nem kellett felégetni a hidakat magam mögött.
2021. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú kapcsolat után nincs barátság. Letilt, továbblép.
2021. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el és probalj meg tovabb lepni. Az elejen nehez lesz, de hidd el, nem ok nelkul szakitottatok. Probald meg vegleg lezarni vele a kapcsolatodat. Szerintem o csak visszahuz teged.
2021. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás mindenhonnan, különben soha nem lesz vége.
2021. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó erőltetni, hogy legyünk barátok? 7 év után akár minden érzelem nélkül is egóból rosszul eshet, ha mással lát/tud. Felesleges reménykedned, vedd tudomásul, hogy nem lesztek barátok.
2021. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs közös gyereketek, akkor nincs miről beszélnetek.

Tisztázzátok, hogy mit akartok. Együtt lenni vagy külön? Akárhogy is döntötök, csináljátok rendesen. Köztes vergődésbe nem szabad belemenni.

2021. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus birtokló alkat. Neki már nem kellesz, de azt sem akarja, hogy mással legyél.
2021. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%

1: Nem "tipikus pasimentalitás", hanem tipikus gyökérmentalitás...


Kérdező: Férfiként mondom: Ezen az ügyön csak a teljes elhatárolódás fog tudni segíteni. Amúgy elszámolással hadd ne tartozz már EXEDNEK! Szabad ember vagy - rohadtul azt csinálsz, amit akarsz. Ha annyira akart volna téged, akkor ki sem dob. Ne legyen lelkiismeret-furdalásod! A f*sz exed véleménye rohadtul nem játszik ebben a szituban. Menj, ismerkedj, meg amit szeretnél - nyugodt szívvel! :)))

2021. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kidob, majd úgy kezd el viselkedni, mint egy hisztis picsa, csak mert te tartod magad a dolgokhoz. Mi a kérdés? Ez az ember egy vicc.
2021. júl. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki beszámolni mindenről. A barátaidnak sem részletezed életed minden percét..legalàbbis ha nem vagy egy idióta .
2021. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!