Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egyáltalán szerelem?mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Ez egyáltalán szerelem?mit csináljak? Mit tennél a helyedben?csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
19 vagyok a barátom 24 mindjárt 1 éve leszünk együtt, és arra kényszerít hogy szedjek fogamzásgátlót, pedig már milliószor mondtam neki hogy félek a gyógyszertől annyi rosszat hallani róla, és a gyógyszereket sem szeretem. Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert. Ha szakítana tuti találna hamar valakit hiszem miutan szakitott az exevel már meg is talált engem egy hónap se telt el. Én viszont nem hiszem hogy találnék mást, ő az első barátom.
2021. jún. 3. 07:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne találnál mást? Jobb egy olyan kapcsolatban élni, ahol kényszerítenek valamire, amit nagyon nem szeretnél, mint egyedül lenni?
2021. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/108 anonim ***** válasza:
86%
Hát ezt szerelemnek nem nevezném. Akit szeretek, annak nem mondok olyat, hogy szedj fogamzásgátlót, vagy elhagylak. Nagyon gáz, hogy ilyen módszerekkel próbál kényszeríteni a szedésére, már csak ezért is elhagynám ezt a pöts gyereket. Inkább keress egy rendesebb srácot
2021. jún. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
86%

Barátod nem szeret téged, csak kihasznál.

Jobban jársz, ha szakitasz.

2021. jún. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 anonim ***** válasza:
78%
Ha meg szuz vagy, oda ne add a szuzesseged egy ilyen alaknak. Szakits vele es keress egy olyat, aki nem kenyszerit semmire amit nem akarsz.
2021. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/108 anonim ***** válasza:
82%

Párkapcsolatban nincs olyan hogy kényszerít. Megbeszélés, kompromisszum van esetleg.


Ez a csávó egy lyuknak használ csak téged, bocsi, de ez így van.


Sok a vita a fogamzásgátlás körül, nyilván az védekezzen, aki nem akar gyereket. De azér egy gumi viselése (és már vannak ultra-sensitive, meg mindenféle kímélő vagy kényelmes változatok) szerintem mérföldekkel kevesebb probléma, mint belenyúlni valakinek a hormonháztartásába. Elhízás, pattanások, trombózis stb. Ez nagyon nem lenne fair. Főleg ha te nem akarod, akkor nem kényszeríthet!


Jobb is, ha szétválnak útjaitok.

2021. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 A kérdező kommentje:
Szerinte a fogamzásgátlóval szintet lépünk és hogy mivel nem akarom szedni ezért én nem szeretnék vele úgy "igazából" szexelni. Neki az ovszeres nem igazi szex. Szerinte azzal minden meg van oldva ha szedem, mintha az ágyi dolgok lennének a legfontosabbak
2021. jún. 3. 10:22
 7/108 anonim ***** válasza:
77%

Ja én is fogamzásgátló ellenes vagyok. Aki akarja szedje de én nem fogom.

Amúgy ha szeret akkor nem kényszerít. Illetve van már más lehetőség is a gumin és a fogamzásgátlón kívül.

Engem inkább az akasztana ki hogy kényszerít. Tehát még megbeszélni sem próbálnám emiatt.

2021. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/108 anonim ***** válasza:
61%
"Ha nem szedek akkor nem közeledik többet hozzám szexuálisan és szakít. Merthogy nem bírja elviselni az óvszert" - ezzel én is pont így vagyok Kérdező, inkább egyáltalán ne legyen szex, mint gumival rossz, kudarcos szex. Egyébként ahogy elnézem, nálatok 1:1 van, ő a gumitól idegenkedik, te meg a fogamzásgátlótól, és ehhez mindkettőtöknek ugyanannyi joga van. A nagy kérdés az, hogy találtok-e olyan kompromisszumot, ami mindkettőtöknek megfelel, vagy nem. Ha nem, akkor nyilván olyan partnert kell keresnetek, aki kompatibilis szexben is.
2021. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
20%
Ja, Kérdező "csak engem borít ki ennyire a fogamzásgátló?" - hát, ami azt illeti szerencsére az én párom akkor is szedné, ha nem élne szexuális életet... n.b. tizedére mérsékeli a menstruációs nyűgjeit, ha szedi. Szóval nálunk ebből nincs semmi gond... de egyébként is az a tapasztalatom, hogy szerencsére a nők jó része sem lelkesedik a gumióvszerért, nekem az életem folyamán összesen 1 nő jött szembe, aki ragaszkodott volna a gumihoz... (a két jegyű számú partnereim közül...)
2021. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
74%
9# akkor se a fogamzásgátló a megoldás. Annó én is szedtem m.probléma miatt, de már bánom. Nem igazi megoldás konkrétan semmire sem.
2021. jún. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!