Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezett ilyet tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezett ilyet tőlem?

Figyelt kérdés
Idősebb szeretőm van, gyerekei vannak, felesége. Esze ágában nincs lebukni. Tegnap azzal jött nekem, hogy azon gondolkodott, hogy én mit tennék ha ő véletlenül lebukna. Annyit kérdeztem, hogy a felesége megbocsajtana e neki. Mondta nem. De minek kérdezett ilyet? Én is kapcsolatban vagyok.
2021. júl. 14. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet lebukott. Te faszid mit szólna, ha megtudná mit bravúrozol össze a háta mögött? Szerencsétlen csávó.
2021. júl. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
És te hány éves vagy? Lehet összejönne veled :D Te vagy a B terve.
2021. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem bukott le.
2021. júl. 14. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok. 13 év van köztünk.
2021. júl. 14. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Azért kérdezte mert elgondolkozott, egy "mi lenne ha?" típusú kérdésen.

Általában az emberek szoktak az A terv mellett gondolkozni, hogy mi lenne a B terv, C terv, stb.

Legalábbis az, aki nem szeret nagyon pofára esni.

2021. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kíváncsi arra, hogyha a felesége rájön és otthagyja (ezt érdemli a f.aszfej), akkor te vele maradsz-e, akár szeretőként, akár összejössz-e vele, pótfeleséget játszani. Amúgy ezt kéne, ha lebukott, a "f.aszfej" benned megtalálta az ócska nőjét.
2021. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül nehéz lenne megélnie, főleg, ha gyerektartást is fizet. Ha te összállsz vele, úgy könnyebb.
2021. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyedül életképtelen.
2021. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lebukott már?
2021. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!