Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem nen normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem nen normális?

Figyelt kérdés

A páromnak akivel 2 éve élek együtt ez az egyik problémája:


Otthon nem öltözök ki, legalábbis jobban kiöltözök ha pl. lemegyek az utcára, boltba, bárhova.


Tudni kell, hogy ő 1 év után megmondta, hogy ő nem akar elköteleződni mellettem.


40 eves no vagyok, a parom 42 eves ferfi



2021. júl. 14. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem normális hogy együtt vagytok. Mármint érted, úgysem akar semmi komolyat.
2021. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Normálisnak normális amit csinálsz, de nem feltétlen előnyös. Én sem szeretem, ha a barátnőm csak akkor öltözik ki, amikor elmegyünk valahova.


Legyen nekem is szexi. Nem kell puccba vágnia magát, de legalább egy csinos fehérnemű, itthonra egy ilyen szexi short, amiből kicsit kilátszik a feneke, vagy ilyen csipkés hálóing. Ezek jót tesznek a szememnek. :D

2021. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem örökké egy ezer éves, lyukas, 6 számmal nagyobb melegítőben vagy otthon akkor nem értem a problémát. Azt szeretné, hogy otthon is tűsarkúban és csöcskidobós ruhákban flangálj egész nap?

Mi még a problémája? Azt írtad ez az egyik. Feltételezem akkor van neki több is amivel nyaggat.

De amúgy meg.. Ha annyira nem akar elköteleződni melletted, ki is adhatod ám az útját!

2021. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 tizenéves fiam van volt férjemtől, nem ketten lakunk
2021. júl. 14. 18:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Sok problemaja van de azt mar nen is mondom :D
2021. júl. 14. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is normális, hogy az ember otthon kényelmesen öltözik, amit nyugodtabban koszolhat, koptathat.

De az én barátom is ezen nyavalyog most másfél év után. Mondja, hogy így nem annyira vonzódik. Pedig én ugyanúgy kívánom melegítőben, meztelenül, meg szépen felöltözve is őt.

Meg hát lát még sokszor rosszabb helyzetben is, nehezebb időszakban (pl szülés után, kisgyerekkel, idősebben stb) mi lesz?

Van egy olyan érzésem, nem is szeret igazán, csak belőlem akarja az ideálját kifaragni :/

2021. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért öltöznél fel* ha otthon vagy?

Párod fura.

2021. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!