Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, hogy tetszenek a cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy tetszenek a cigány pasik? (lent)

Figyelt kérdés

Nem mindegyik.

-a barna bőrű pasik tetszenek

-rossz fiús külső

Olyannal jönnék össze aki:

-aki tiszta

-velem kedves, de másokkal kemény

-nem büdős


Nem tudom , ha meglátok egy cigány pasit, aki jó ruhában van és nem olyan félénk az jobban vonz , mint pl egy magyar pasi aki jó ruhában van, de fehér a bőre.

Nem tetszik a fehér bőr.


szép a szájuk is...mondjuk nem az összesnek


Gáz lenne,ha egy cigánnyal össze jönnék?


egy 17éves magyar lány


2010. aug. 27. 15:34
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
70%
Gázsi
2010. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
65%
docsegababa áármánni :D + kilos kutyalánc nem gáz csak a cigányoknál ugyvan h a nő a tulajdonuk ha ezt akarod akkor hajrá hajrá salgótarján :d
2010. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Pfff...
2010. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
52%
akkor már inkább keres spanyol/olasz fiút... ők még jobban is néznek ki... de ez a te döntésed, viszont vedd figyelembe, hogy a környezeted ezt nem biztos, hogy díjazni fogja. a cigányok amúgy is kisebbség, persze vannak normálisak, és olyan is akik dolgoznak, és nem azért szülnek, hogy több pénzt kapjanak, ismerek is ilyeneket. de a helyedben akkor sem kezdenék egy cigánnyal. ki tudja a társaságában vagy a családjában biztosan van olyan, aki a "rosszak" közé tartozik.
2010. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
30%

Dehogy gáz! Lehet, hogy az indid rasszhoz tartozó vagy olyan kinézetű srácok jönnek be. Mentegetőznöd meg nem kell, mert szerintem a koszosság/büdősség messze nem etnikai tulajdonság!

egy örmény-zsidó lány :)

2010. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
69%

Gáz lenne? elvinne a putrijába szülhetnél 20-30 gyereket amíg ő ül lopásért,gyilkosságért,...

Gondold végigjól akarsz egy olyannal járni akit mindenki gyilkosnak néz még akkor is ha nem az,és mitszolnának a szüleid?

2010. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ha neked tetszik akk jölj össze vele..de ha pl félrekefélsz akk utánna ásd a sírod..szval..nekem ish volt egy cigány pasim nem látszott rajta..és utánna mikor megtudtam szakítottam vele és nagyon sokáig vissza akart kapni..:/
2010. aug. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
50%
4. vagyok. sajnos ez az általános vélemény róluk, hiába fogsz ki egy rendes romát te is meg leszel bélyegezve. amúgy meg amelyik típust te leírtad, azok tipikus a "rajok", hogy ok nélkül is belekötnek mindenkibe... én sajnos olyan helyen élek, ahol elég sokan vannak, szóval nekem senki se mondja hogy vannak normálisak, és hogy a legtöbb az, mert ha van is normális, akkor 10/1...
2010. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
80%
17 évesen már elkéstél ezzel az ötlettel, ahhoz hogy összejöhess eggyel már legalább 2 kölködnek lennie kéne.
2010. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
50%
Ne tedd, még ha elsőre rendesnek látszik is, könnyen félreismerheted.
2010. aug. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!