Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszenek más fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek más fiúk? (lány vagyok mielőtt félreértitek)

Figyelt kérdés
Szóval egyszer régebben volt, hogy megtetszett egy srác aki sokáig csak haver volt, és nem is tudom mi tetszett meg benne, mert külsőre nem igazán az esetem de mégis valami megfogott benne és meg akartam szerezni, de aztán nem jöttünk össze (most nem írom le, hogy miért) de nem volt olyan komoly érzés amúgy sem csak úgymond "fellángolás". Aztán összejöttem a mostani barátommal, már egy éve együtt vagyunk de most megtetszett valaki más, de nem úgy.. Nem tudom igazán elmagyarázni. Szeretem a páromat, de valami vonz abba a másik srácba, talán a nagy magabiztossága, de leginkább az, hogy nem kaphatom meg. És azért írtam le, a régi fellángolást, mert ez is valami hasonló, hiszen nem akarnék komoly kapcsolatot semmiképpen ezzel a sráccal még akkor sem ha nem lenne párom, mert ő sem kimondottan az esetem, de mégis nagyon vonz benne valami, meg akarom kapni, vagy legalábbis tudni, hogy megkaphatom.. szóval valami ilyesmi.. De nem fogom megcsalni a barátomat, mert szeretem, és sosem csalnám meg csak hát.. Miért van ez, hogy megtetszenek néha csak úgy ezek a pasik mert ők olyan különlegesek, vagy nem tudom, akikről azt hinném, hogy nem kaphatom meg őket?
2011. okt. 12. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
mert nő vagy és szereted azt hinni, hogy körülötted forog a világ
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm xd de nem szeretem azt hinni hogy körülöttem forog a világ.. na de mindegy
2011. okt. 12. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert emberből vagy és te is megnézel másokat. A féfriak is ezt teszik, a nők is... Az embernek vannak vágyai és vadászösztöne, nem kapcsolódik ki gombnyomásra ha van valakid.

De persze azért a vágyak meg a fantázia és a realitás két külön dolog.

2011. okt. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!