Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exszel találkozni megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exszel találkozni megcsalás?

Figyelt kérdés

3-4 hónapja vagyok benne egy kapcsolatban, ami amúgy elég jól indult, de az utóbbi 1 hónapban elég sok konfliktus volt és picit eltávolodtunk.


Exem pár hete megkeresett, igazából 1-1x telefonáltunk, de semmi extra nem volt. Felvetődött, hogy majd valamikor összefuthatnánk és végül ma fogunk találkozni. Részemről biztosan nincs több, én a jelenlegi barátomat szeretem, de mégis úgy jó volt telefonálni az exemmel meg jó lenne összefutni.


Picit lelkiismeret-furdalasom van azonban, hogy nem kéne.. Annak ellenére is, hogy én az exemet már nem szeretem és semmit nem akarok tole. Szakítás óta nem találkoztunk egyébként.



2021. júl. 16. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mondd le. Ha ez kitudodna neked véged a mostani kapcsatoddal. Nincs olyan pasi aki csak úgy találkozna veled. Vagy szexet akar vagy újra akarja veled kezdeni az ex. Én a helyedben a mostani párommal foglalkoznék.
2021. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Te örülnél, ha a srác, akivel most vagy találkozna a volt csajával meg telefonálgatnának?
2021. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, mindig így kezdődik... Nem akarok semmit, de minimum egymás szájában köttök majd ki. Ráadásul a jelenlegi mellett találkozni olyannal, akivel dugtatok. Hagyjuk már.
2021. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem megcsalás, de ha én lennék a barátod és ilyet megtudnék, akkor szakítanék veled.
2021. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólsz előre a jelenlegi párodnak, akkor semmi gond. Ha titkolózol, a kutya nem fogja elhinni, hogy nem történt semmi. Ilyen dologról illik szólni, pláne, ha nem jelent semmit. De mivel titkolózni akarsz, így még igenis jelent.
2021. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmondani, mert nem jelent semmit nekem, de tudom, hogy konfliktus lenne belőle és nem ér annyit az egész...
2021. júl. 16. 13:25
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem jelent semmit, persze. Akkor akár el is mondhatnád. Nyilván nem fogod, az új srác ennél jobbat érdemel így látatlanban is.
2021. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelentene semmit, nem mennél el, ezzel a kapcsolatodat kockára téve.
2021. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ha nem is csalnád meg, neki nem fér bele, hogy a másik az exével bratyizik. Innentől tök mindegy.
2021. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarom elmondani, mert nem jelent semmit nekem, de tudom, hogy konfliktus lenne belőle és nem ér annyit az egész..."


Akkor elmondhatod nyugodtam, a párod meg azt fogja mondani, hogy ne találkozzatok. Ha tényleg nem jelent semmit, akkor nem fogsz vele találkozni. Ha ennek ellenére találkoztok, akkor a párod nem jelent semmit neked.

2021. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!