Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ha a párotoknak gyakran ki van kapcsolva a telefonja és magyarázatot sem adna róla?

Figyelt kérdés
Mit tennétek ilyen helyzetben? Veszekednétek emiatt?

2017. okt. 22. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha keresném, azért vhogy el akarom érni. De ha velem van, nem érdekel. Pl ha találkát tervezünk és épp várok rá, akkor ne legyen kikapcsolva. Mert úgy is késik az emberek 70%-a vmiért, de nem szól róla...
2017. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zavarna, de nem veszekednék. Egy komolytalan pasival nem kell foglalkozni.
2017. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hívod, és nem éred el?

Sajnos ez a viszony egyik jele...lehet, de...

Nálunk pl., mikor én gyesen voltam, folyton lemerült otthon a telefonom, és utolsó dolgom és gondolatom volt a telefonnal bíbelődni egy újszülött és két totyogó mellett sokszor, nem fordítottam rá gondot. Férjemet idegesítette nagyon, hogy nem ér el, mondta, anyja ugyan ilyen. Nem féltékenységből idegesítette, hanem praktikumból. Ez egy másik tészta.

Tehát nem szabad túl hamar ítélni, de tény, hogy a megcsalás egyik jele LEHET, a sokat, magyarázat nélkül kikapcsolt telefon.


De e mellé még sok jel kell...

2017. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2017. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!