Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rossz otlet? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz otlet? . Volt barátnommel eleg csunyan szakitottam. Azota nem is beszeltunk 1massal. Tobbi lenn

Figyelt kérdés

Szval eleg csunyan szakitottam de aztan wolt minden weszekedesek stb....ha találkoztunk ugy tettunk mintha nem is ismertuk wolna egymást....azota eltelt pár év..Most hulyen jonne ki ha irnak neki h mi wan wele és h még haraxik e rám? es h megbeszelhetnenk?...én meg mindig rosszul erzem magam emiatt...jobb lenne megbeszelni wagy haggyam a fenébe?....

Koszi a válaszokat :-))


2010. aug. 27. 18:27
 1/4 Foorty ***** válasza:
100%
12 éves szintjén vagy....választ se érdemelsz
2010. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szazsi94 válasza:

Mit szeretnél tőle? Újra összejönni? Vagy csak kibékülni??

Ha van barátnője és nem akarsz köztük jelenetet..szerintem hanyagold:) De ha úgy látod jobbnak, irjál neki, msn..akármi, nem jönne ki hülyén..elmondod h felnőttél..és le esett, hogy milyen rosszúl viselkedtél vele..és sajnálod, de ha van kapcsolata..és nem akarod tönkrevágni lehet jobb lenne ha hanyagolnád:)

Barátomnak is volt pár ilyen nő ügye..hát nem örülnék neki, ha ujra jó kis barátságba kerülnének:)

2010. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
előbb tanulj meg írni, magyar nyelvben nem használunk ennyi w-t te okos. majd ha leírod rendesen, el is olvasom.
2010. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

majd ha normálisan írsz nem ilyen "menősen" h w meg x, akkor majd válaszolni is fognak neked.

Ez ez oldal arra van h kérdezz nem arra hogy menőzz h te milyen faszán tudsz írni.

2010. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!