Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim állandóan beszól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim állandóan beszól hogy sokat eszem, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kezdem megelégelni. Oké, tényleg nem eszem keveset, nagyjából egy napom így néz ki:


Reggelire tojásrántotta (3-4 tojásból), valami gyümi (banán, alma, barack, ősszel szilva, körte), egy pohár kakaó vagy kávé. Délelőtt munkahelyen még egy szendvicset eszem, ebédre leves/főzelék és valami főétel (hús, tészta, esetleg káposzta, babos étel). Délután ismét gyümölcs, kávé, este pedig ha van kedvem főzni akkor meleg kaja, ha nincs akkor hideget eszem.


Azért ez nem olyan brutális mennyiség szerintem, de sokszor teszi szóvá.


Az alakommal szerintem nincs különösebb probléma, szóval ezért se értem ez miért zavarja őt.


[link]


25 éves vagyok egyébként, ő 24.



2021. júl. 18. 13:22
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Mit, mit? Hát egyél továbbra is "sokat". A kaját ki fizeti? Te? Akkor pláne semmi köze hozzá. Ő? Akkor keress valakit, aki jobban tolerálja azt, hogy haspók vagy.
2021. júl. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de ez szerintem ordas nagy kamu.


A képen látható lány nagyon csinos, és hitetlennek tűnik, hogy neki ne legyen annyi önbizalma, hogy hagyja magát piszkálni. A magabiztos emberek nem tűrik az ilyesmit. Illetve a legtöbb férfinek, ha ilyen csajt megkap, nem a piszkálódáson jár az esze.

2021. júl. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
3%
Van ott egy kis pocak, de belefér. De én majd' 40 éves férfi vagyok, és megyek minden nap kb. 30 kilométert, és mégis belehalnék, ha ennyit kéne ennem. Hacsak nem futsz te meg 60-at minden nap, akkor leszel te még elefánt, csak idő kérdése.
2021. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Milyen pocak? A képen látható csaj nagyon jól néz ki. Szerintem is kamu a kérdés.
2021. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

1-es


Én fizetem a kajámat.

2021. júl. 18. 13:35
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Mennyit mozogsz az mellett amennyit eszel? Értékrendet nincs egyensúlyban. Szerintem a képen nem te vagy csak szeretnél olyan lenni. Biztos el vagy hizva azért szól neked a párod.
2021. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Basszus, ha ennyit ennék, 80 kiló lennék, így "csak" 70-75. És még azt mondják, ne fogjuk a genetikára.
2021. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Heti 2-3x eljárok futni, illetve edzőterembe heti 2x, ahogy időm engedi.
2021. júl. 18. 13:37
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Én is edzem, heti három kardio. Mondjuk már nem vagyok huszonéves, de akkor sem néztem ki ilyen jól, és most kb fele ennyit eszem, mint te.
2021. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
95%

"Van ott egy kis pocak"


Nálad meg van ott egy kis elmebetegség.

2021. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!