Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak már ha mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már ha mindig egy haverra vagy exre féltékeny es állandoan velük támad? Azaz barmit szeretnék a kapcsolatban pl ne targyaljon engem ki másoknak ahelyett h megnyugtatna tamadasba kezd

Figyelt kérdés
Hogyan védjem ki a tamadasi feluletet?

#támad az exszel
2021. júl. 11. 18:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Barmit mondok hogy pl rosszul esik h mellettem azt szervezi h x noismijével találkozik RÖGTÖN támadni kezd egyszer elmondja ugyan hogy mincs mitol tartanom de minden hasonlo tema abba fullad bele hogy féltékeny gyanusit.


Mert pl ma is kitoroltem egy uzenetet mikor a telom akarta csekkolni.



Hiaba mondtam el hogy már elotte is egy csettintes nekem barmelyik es nem veletlen kerestem uj baratot uj kapcsolazot uj eletet.sőt utana is Idegen sracot keresnék!


Akkor is támad. Egy érvem se fogadja el soha


Es barmit szeretnék én tole kapni megnyugtatast h bizhatok ehelyett(ill 1 rovidmondat hogy ő nem olyan nem akar semmit a csajtol) csak visszatamadast kapok. Ami meg lesz tobb ora napos vita

2021. júl. 11. 18:36
 2/8 A kérdező kommentje:
*órás
2021. júl. 11. 18:37
 3/8 A kérdező kommentje:

Es ha igy haladunk még 10 év mulva is az exszel fog támadni.es ez komoly! Mert egyszer már lezártuk pedig hogy nem fog többé

Hogy állitsam ezt le?

2021. júl. 11. 18:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez egy ilyen kapcsolat, nem fog jobb lenni. Nem tudsz egy támadási felületet "eltakarni", egyébként is találna mást, ha az nem lenne (akár csak kreálna).


Igaz nem pontosan értem mi a helyzet, mert elég kuszán írtál róla, de a lényeg hogyha volt egy törés (pl. bizalomvesztés) a kapcsolatban, akár flörtöléssel, megcsalással vagy majdnem megcsalással, azt 99%-ban nem lehet megoldani.


Alapból már az is nagy gond, hogy ennyire szabályozni akarjátok egymás életét és lényegében rettegtek mit csinál(hat) a másik.

2021. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A töres attol volt h irkaltam veluk es találkoztam.

Es minkettő akar. De ezek tobb éves sztorik. Több éve SE kapnak meg. Csak haverok



Igy tiltva vannak már stb mégis porondra kerulnek folyton

2021. júl. 11. 19:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Mivel feltekeny valahogy EZ hozza belém azt hogy akkor ki tudja bosszubol vagy akármi mit várhatok. Egy féltékenytol lehet korrektséget várni? Szoval bennem meg ez generalja a feszkot.
2021. júl. 11. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezért nem működik és ezért nem is fog soha.
2021. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak esetleg ha nem lenne támadási felulet. Ezert a kérdés.
2021. júl. 11. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!