Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyámnak miért probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak miért probléma minden amit a barátom csinál?

Figyelt kérdés

Előfordult már hogy csak úgy egy étteremből hozott nekem finomságokat, anyám arra is mondta, hogy ezzel a seggemet kitörölhetem, miért hozta ide, hiszen ez egy nagy semmi.

Elmentünk kirándulni, arra meg azt mondta, hogy miért oda megyünk kirándulni, jobb lenne leülnénk a seggünkre. Mikor otthon vagyunk, meg azt monda miért nem visz el engem a barátom sehova.

A barátom szereti a kutyákat, szokott ilyen képeket átküldeni magáról, arról is azt mondja hogy egy 26 évesnek nincs értelmesebb elfoglalni valója, meg miért küldözget erről képeket, mint egy kisgyerek. Azt is kritizálja, hogy szakállas, miért nincs annyi igénye hogy megborotválkozzon. A barátom ezekről nem tud, mert nem mondtam el neki.

Anyám mindent kritizál velem kapcsolatban is, pl. ahogy én kitakarítok, főzök, az nem jó. Magát persze meg feldicséri.


2021. júl. 18. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Leírtad, anyád veled is ilyen, mint gondolom mindenki mással. Miért pont a barátod lenne kivétel? Szard le, és ha teheted minél előbb önállósodj, és költözz el.
2021. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés, hogy egyáltalán honnan szerez ezekről a dolgokról tudomást. Talán bekamerázta a házatokat?
2021. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy hogy ezeket a dolgokat látja, egyszer pedig azt megmutattam neki, hogy a barátomnak milyen aranyos kutyája van.
2021. júl. 18. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
boldogtalan és rád vetíti ki meg a barátodra.. ha neki nem jó az élete akkor a tied sem legyen az.. menekülj otthonról !
2021. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg irigy, semmi nem jó neki. Költözz el mielőtt tönkreteszi a kapcsolatozokat.
2021. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mikor ezt mondtam neki, akkor azt mondta, hogy ő miért lenne rám irigy, egy ilyen férfi miatt?
2021. júl. 18. 16:24
 7/10 anonim ***** válasza:
97%
Egyik füleden be, a másikon ki, amíg nem tudsz költözni.
2021. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom, de anyád egy vámpír.
2021. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Papám azt mondta, egyedülálló nő lányával soha ne kezdj!


A párodnak szarabb élete lesz.

2021. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem szimpatikus neki a barátod, és onnantól minden apróság idegesíti, amit tesz vagy mond.


Sajnos ez ilyen. Ha valaki nekem nagyon ellenszenves, akkor még az is idegesít, ahogy a levegőt veszi, vagy a tollat fogja.

2021. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!