Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig én jelentkezzem először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig én jelentkezzem először, ez így tolerálható?

Figyelt kérdés
Van néha olyan, hogy a párommal megrekednek az együttlétek. Általában napi szinten együtt vagyunk, néha nekem ez kicsit sok is. De néha valahogy nem jön, én sem megyek, csak csetelgetünk. Aztán ettől nekem elmegy a kedvem pár nap alatt, és magamba zárkózok. Rosszul esik, hogy nem találkozunk, de csalódott vagyok, hogy nem törekszik erre, így én sem teszem. De végül mindig én teszem meg az első lépést. Én vetem fel, hogy találkozzunk. Ő pedig azonnal jön vagy hív, hogy menjek én, és olyan bújós olyankor, örül nagyon nekem, szinte hálás, hogy kezdeményeztem. De basszus, én vagyok a nő. Neki kéne néha tepernie utánam, nem mindig nekem. Ő erre azt mondja, ő nem fog futni senki után, ha én akarom, akkor jó, ha nem akarom, akkor meg tudomásul veszi. Szóval lehet, hogy el kellene fogadnom, hogy ő ilyen, félénk is meg valami elcseszett becsvágya is van talán, de ezt mégis hogy kezeljem, hogy nem érezzem megalázónak? Mert emiatt azt érzem ilyenkor, hogy nem kellek neki igazán.
2021. júl. 18. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem csinálnám, legalábbis ez nem párkapcsolat. Ha teszem azt 1 hétig nem írnál, keresnéd, akkor nem is jelentkezne?
2021. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látod, ezt még nem próbáltam. Nem tudom :/ :(
2021. júl. 18. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Párom is hasonlo csak nem ennyire.

De nekem kell hívnom kulonben nem jon velem, mehetek egyedul, meg úgy ilyesmik rendszeresen megesnek.


Ő mindig azt mindja az ajtaja nyitva Bármikor mehetek soha nem rajta mulik.


Ergo NŐ létemre en is azt erzem hogy nekem kell hivni menni teperni tenni ő meg mint sultgalambnak örül nekem.


A további tapasztalataim írják ezt felul:

Ha viszont elkezdek másokkal caavarogni, uzengetni, orás hosszu hívasokban vagyok amikor neki ugye nem veszem fel, olyankor meg viszo t képes lenne lebontani a várost is ha kell miattam, buldozer módon mint Halk ő jön, ellenoriz, elvisz magával akárhova, vagy magához.

Olyan "hőserő", "tűzerő" van benne néha, hogy caak pislogok hogy én amugy king konggal járok csak aludt eddig? :D

2021. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha én nem írok, ő szokott amúgy akkor is, de olyan semmiségeket. Pl hogy milyen cikket talált vagy ilyesmi. Vagy kérdez valami teljesen jelentéktelen dolgot.
2021. júl. 18. 16:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha valahova megyek, ő is kiborul, bár türtőzteti magát. De érezhetően kibillen az egyensúlyából olyankor. Azt mondja ő is mindig, hogy hozzá mehetek bármikor, amikor csak kedvem van. Nem kell megkérdeznem, szólnom sem előtte. Ha nem alszom ott, rosszul szokott esni neki.
2021. júl. 18. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Akkor egyszerűen csak ilyen ember. Ha ezt nem tudod elfogadni, nem illetek össze, szakíts vele. Megvaltozni gondolom nem fog.
2021. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz, hogy ilyet kijelent, hogy nem fut senki után, mert nem is ez az elvárás. Csak annyi, hogy kölcsönös legyen az érdeklődés és ne egyoldalú legyen. Mert ez inkább hasonlít egy olyan dologra, hogy néha elütitek az időt, mint egy párkapcsolatra. Mióta vagytok együtt és milyen idősek?
2021. júl. 19. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!