Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarhat gyereket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarhat gyereket ha a problémákat sem tudjuk megbeszélni?

Figyelt kérdés
Több éve vagyunk együtt én igyekeztem megbeszélni azt ami zavar vele kapcsolatban, türelmes is voltam hagytam időt hogy változtasson. Mindent mond rám hogy milyen vagyok sokszor lesz.rja amit mondok, de gyereket szeretne..
2021. júl. 18. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Mert azt hiszik egy gyerek minden problémát megold.
2021. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Rájött, hogy kisbabát szeretne, elérkezett az ideje, hogy anyává váljon. Most.

És te vagy az aktuális párja. Ha nem lennél és nagyon gyereket akarna, fél éven belül teherbe esne mástól.

2021. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt a részét értem, de hogy mer bevallalni egy ilyen komoly döntést ha most se tudjuk megoldani a gondjainkat és mintha lakótársak lennénk csak, mert én már kezdek belefaradni..
2021. júl. 18. 18:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Exemmel is terveztuk mégis ex.


Egy kapcsolat általaban tobb lábon fut es több tema is van


-megoldando problémák

-tervek jövő karrier vagy osszekoltozea ház hazasság etc

-családi/stb integralodas. En csaladom en haverjaim, ő csaladja ő haverjai

-egymashoz csiszolodas alkalmazkodaa csapatmunka kialakulasa ami vagy zokkenomentes, vagy nem de megoldják, átlépik siker, vagy nem oldják meg



Olyasmi kb hogy sokfele ut van amit be kell jarni egy célhoz. Nem csak egy kizarolagos ami aztan mindent visz, mindent felülír

2021. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Folyt. Gyerek elott mellett utan is ugyanugy vannak mindenhol problemak. A csapatmunka meg vagy kialakul vagy nem. Az meg vagy zokkenomentesen alakul ki vagy nem. Vagy kudarc lesz vagy siker. Attol még nem kell keresztet vetni mindenre meg egybol világgá szaladni 3 gyerek mellől is..
2021. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Takarítás?
2021. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Mi meg a te kèrdèseidbe kezdünk belefáradni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut..

2021. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De mi tartott 10 évig?
2021. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most nem vagytok szinkronban, mi lesz később? Még rosszabbra fordulnak a dolgok és csak szenvedtek egymás mellett.
2021. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!