Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az öntörvényű embert h kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öntörvényű embert h kell kezelni ?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve elek együtt és sajnos eléggé kötődök hozza. A napokban bevallotta h megcsömörlött, elkeseredett! Nem tetszik neki h az én gyerekeimnek v szüleimnek segítsen..nem is akar hozzájuk nagyon eljárni, azt mondta ha én akarok menjek egyedül Állítása szerint sokat segített nekik és elege van! Szerintem alapdolgokat segített de mindegy , azt is csak idős szüleimnek!

Neki is van gyereke annak lesi minden kívánságát! Állítása szerint szorosan fogom . h neki is van akarata és élni akarja az életet nem.akar már megfelelni ! 50 feletti emberről van szó. Az is bántja h nincs olyan baráti család akivel lehetne szexelnünk.is ! Attol szerethetjük egymást EZ csak az élvezetről szól!- Mindent ki kell próbálni - ezt vallja!Nem merek már szólni se semmire ha valahova el megy mert egyből támadna! Ennek ellenére mégse -bírom elengedni

De kezelni se tudom h kell egy ilyen öntörvényű emberel bánni


2021. júl. 18. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
A baráti családnál kiakadtam volna.. Szabadulj meg tőle!
2021. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Három éve egy ötven feletti emberrel, ilyen írásképpel?Te hány éves vagy?
2021. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Mennyit segít a te gyerekeidnek és szüleidnek, és a saját gyerekének mennyit segít?
2021. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

Mintha engem mutattál volna be. XD


Hogyan KEZELD? Egy öntörvényű embert próbálnál irányítani?


Olaj a tűzre. Sehogy.

2021. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Mire vársz? Ez csak rosszabb lesz.Ott kellene hagynod. Talán maradna így némi méltóságod.
2021. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
20%
Én is öntörvényű ember vagyok és én is utálom, ha irányítani akarnak engem. 😂
2021. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

Miért kötődsz hozzá,ha annyira seggfej,hogy egy baráti családdal akar szexelni és ha ennyire öntörvényű?


Vagy kidobod,vagy elviseled.

De kezelni...nem lehet.

2021. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Miért vagy még vele??
2021. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Mivel en is eleg ontorvenyu vagyok, az lett volna a valaszom h az ilyen ember csak a hibaibol tanul.

Na de en 21 eves vagyok😬 50 evesen itt tartani mas kategoria

De meg ezen is tulleptem

Viszont ez a resz kiverte a biztositekot: Az is bántja h nincs olyan baráti család akivel lehetne szexelnünk.

Innentol kezdve az lenne a valaszom, hogy baratkozzon es szexeljen az egyik csaladtagjaval, megpedig a K anyjaval.

2021. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy mások is írták: itt nem az öntörvényűség a baj, hanem ez a páros szex dolog. Én átgondolnám a helyedben, hogy biztos vele akarsz-e lenni.
2021. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!