Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az érzékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az érzékenység szégyen? Gyerekes dolog?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nagyon érzékeny típus vagyok.. az az igazság, hogy nem tudok uralkodni magamon.

Barátom előtt is nagyon sokat itatom az egereket.

Képes vagyok mindenen sírni. Ha egy rossz szót is szól, vagy valami miatt egy kicsit is összekapunk.

Volt pár hónapja egy veszekedésünk, hogy ő szerinte gyerekes vagyok.. mondtam hogy változtatok.. mindenen tudtam, de ezen nem. Sajnos nem én irányítom az érzelmeimet.

Szerintetek ez is benne lehet?

Hogy tudnám vissza folytani ezeket a "kitöréseket"?


L/18


2010. aug. 27. 19:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek az ilyen csajok!

18/F

2010. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem gyerekes. sőt :) én is mindenen sírok :D beszélgess szülőkkel, barátokkal erről. érdemes :) próbálj meg valami dühítőre, vagy nagyon vidámra gondolni, mikor már érzed a remegést, ami a sírás előtt szokott lenni. a barátodat meg küldd már el a fenébe! ahelyett, hogy próbálna segíteni...:S pszichológus is sokat ér amúgy. nem ért valamilyen trauma, ami miatt könnyen borul a bili?
2010. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Foorty ***** válasza:
100%
Hát lány vagy. Végülis te megteheted és ez szerintem se gyerekes, az szent igaz, hogy engem is zavarna, ha szószerint mindenen sírnál, de amúgy okés lenne.
2010. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

nem, egyáltalán semmi.. épp ezért nem értem. egyszerűen nem tudok uralkodni olykor magamon..

Barátomat pedig nem tudom hogy zavarja-e. de ha megbánt, és ki bújik a könnyem, akkor mindig magához ölel és megnyugtat.. :)

2010. aug. 27. 19:21
 5/32 anonim ***** válasza:

Dehogyis az:) Főleg a mai világban...engem kifejezetten megnyugtat, ha látom, hogy a másik embernek vannak érzelmei...én is ilyen voltam egyébként, vagyis még mindig túlérzékeny vagyok, azzal a különbséggel, hogy már nem kell sírnom mindenen. Vagyis a "sírhatnék" rajtam van. de meg tudom állítani akarattal a könnyeimet. Nem lehte hogy valami miatt érzékenyebb vagy? Vagy csak simán a kamaszkor? Helyre áll ez szerintem magától is egy idő után.

18/l

2010. aug. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretem ha 1 lány ilyen érzékeny mert ilyenkor meg kell ölelni őket megnyugtatni stb...:P:P:P
2010. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tényleg a társad, akkor ezzel együtt szeret téged.

Én pl. azt utálom, amikor barátnőm visszatartja előttem az érzéseit. Rosszul esik, mert olyan, mint ha nem bízna meg bennem.

Egyébként nem neked kellene változni, hanem neki: ha szeret, ilyennek szeressen. Szerintem inkább aranyos vagy, de ha gyerekes is lennél, inkább az légy, mint egy befásult, kiégett alak.

2010. aug. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem mindenkinek igaza van:)

Nem nekem kell változnom. Főleg hogy nem is igazán tudok.

És remélem hogy a barátom tényleg feltétel nélkül szerelmes belém, mint ahogy mondja .

Lehet hogy a kamaszkor :)

Köszönöm mindenkinek !

2010. aug. 27. 19:30
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, tényleg midnen rendben lesz köztetek!

Bár én találnék egy rendes, érzelmes csajt...

2010. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

igazából rendben van, csak emiatt aggódom, hogy gyerekesnek tart, és ez volt az pár hónapja hogy "kicsit sok, meg gyerekes vagy".

Mindenen változtattam, miatta, mert életem szerelme. De ezen az egyen nem tudok.

De bízom benne hogy ez nem tartozik azok közé. Hiszen ezt nem tudom megváltoztatni. És nem is akarom. Ez vagyok Én.

2010. aug. 27. 19:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!