Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az érzékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az érzékenység szégyen? Gyerekes dolog?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén nagyon érzékeny típus vagyok.. az az igazság, hogy nem tudok uralkodni magamon.

Barátom előtt is nagyon sokat itatom az egereket.

Képes vagyok mindenen sírni. Ha egy rossz szót is szól, vagy valami miatt egy kicsit is összekapunk.

Volt pár hónapja egy veszekedésünk, hogy ő szerinte gyerekes vagyok.. mondtam hogy változtatok.. mindenen tudtam, de ezen nem. Sajnos nem én irányítom az érzelmeimet.

Szerintetek ez is benne lehet?

Hogy tudnám vissza folytani ezeket a "kitöréseket"?


L/18


2010. aug. 27. 19:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem lenne egy ilyen csajom, mint te, kb azt mondanám neki: "nem kell változtatnod ezen, mert Te így vagy önmagad, még ha kicsit idegesítő is olykor." Remélem, a pasid is hasonlóan gondolkozik, meg tudod, vannak olyan dolgok, amik lehet, hogy zavarnak, de sokkal jobban zavarna, ha nem lennének. Mindenkinek vannak apró hülyeségei, amik végső soron szerethetőek is.
2010. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

sokat segítesz nekem ebben a dologban:)

próbálok ezen a módon gondolkozni:)

köszönöm !

2010. aug. 27. 19:44
 13/32 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Szívesen segítek, ha tudok!

Egyébként csak őszintén elmondom, amiket gondolok. :$

2010. aug. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Néhányan gúnyt űznek ebből az egész programból. Vannak akik nagyon bunkóan válaszolnak, és kifigurázzák az egészet.

Te és az előtted szólók (1 kivételével) értelmes, segítőkész választ adtatok, amit feltudok használni a jövőre nézve :)

Szerintem az a normális ha elmondod a véleményed :)

2010. aug. 27. 19:48
 15/32 anonim ***** válasza:
Miért kellene a barátod előtt színészkedni? Nem arról szól egy kapcsolat, hogy őszinte légy és bízz a másikban?
2010. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

nem igazán vagyok arról híres hogy színészkedem, de akkor még úgy gondoltam hogy bármit megteszek csak hogy megtartsam.

Igazából, nem akart szakítani, csak Kb 1 hetes szünetet akart, de megmondtam neki hogy változok, és legyen szünet ameddig csak szeretné.

Nagyon szeretem.

2010. aug. 27. 19:53
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem az eddigi változás sem volt jó ötlet. Elvileg van egy kész személyiséged, ami vagy megfelel úgy, ahogy van, vagy nincs értelme a kapcsolatnak.
2010. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Hát.. a "szünet" sosem jelent jót :( ott már valami nem az igazi. :( De még helyrehozható. Csak nem az a megoldás, hogy most akkor olyanná változol, amilyennek ő megálmod.

am írtam privit.

2010. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
igen, pont ettől féltem. De azóta minden nagyon normálisan megy. Én úgy veszem észre hogy nagyon szerelmes. emiatt vagyok csak feszült :)
2010. aug. 27. 20:03
 20/32 anonim ***** válasza:
A kamaszkoron már túl vagy.
2010. aug. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!