Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ezt direkt csinálná?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ezt direkt csinálná?

Figyelt kérdés
Mikor összeveszünk, akkor utána egy nappal mindig lemondja a találkozót. Heti egyszer, kétszer találkozunk. Utána pedig nem bánja ha 2 hétig nem találkozunk, pedig tényleg nem sok lehetőségünk van látni egymást. Hétköznap ő is dolgozik. A vita tárgya az volt, hogy azt mondta hogy jó sokat költött rám egy étteremben, ahová ő hívott meg. Ezen pedig megbántódtam.
2021. júl. 19. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem véletlenül csinálta.
2021. júl. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mióta vagytok együtt? Elég sunyi húzásnak tűnik, arra próbál rávenni hogy szakíts vele. Ha ilyen a természete, talán jobb is, ha megszabadulsz tőle és keresel egy értelmes fickót.
2021. júl. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, de azt mondta ő nem akar szakítani.
2021. júl. 19. 09:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Fél éve vagyunk együtt.
2021. júl. 19. 09:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar, akkor szakíts te. Felesleges az ilyen kapcsolatot erőltetni.
2021. júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" A vita tárgya az volt, hogy azt mondta hogy jó sokat költött rám egy étteremben, ahová ő hívott meg. Ezen pedig megbántódtam."


Tehát jogosan sértődtél meg, és még ő büntet téged. Nem ígérkezik jónak a kapcsolat. Vagy szívesen hívok meg valakit, vagy sehogy.

2021. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha ez a kérdés már lett volna. Kifejezetten ismerős elemek a ritka találkozó és az éttermi zsarolás.

Akkor is, most is az a kérdés, hogy minek vagytok együtt? Mint valami rossz házasok, komolyan mondom, pedig csak fél éve vagytok együtt.

2021. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rz az ember egy manipulatív önsajnáltató szemétláda, hosszú tavon csak nagyon rossz lesz neked.

Minden ötletét megvalósíthatjátok, vegül te leszel a hibas mert nem úgy sül el ahogy tervezi.

Mi tart össze egyáltalán? Mert én,ha szeretek valakit akkor nem heti 1x találkozok vele.

Ez inkább egy alkalmi szexkapcsolat. Ennél ezerszer jobbat is találsz.de a te életed, dönts és tarts ki a döntésed mellett.

2021. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!