Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom (25/F) egy hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom (25/F) egy hisztis p*csa, aki nem örül semminek. Mit lehet csinálni ezzel? (24/L)

Figyelt kérdés

Szerveztem neki szülinapot egy étterembe. lebeszéltem, hogy viszek tortát, meg minden titokban és majd kihozzák.

Erre ma lemondja az egészet, ne menjünk, ez szerinte olyan erőltetett, hogy étterembe megyünk(?). Muszáj volt kinyögnöm, hogy de én már leszerveztem egy kis meglepit, szóval ne csinálja már.

Erre az volt a válasz, hogy ő gyűlöli a meglepetéseket (nem tudom mióta) és nem megy sehova otthon marad, én ne égessem mindenki előtt a meglepetéseimmel. (LOL)

Ez már nem az első, hogy belehányik valamilyen programba amit én jó szívvel szerveztem és még csak nem is udvariasan utasítja vissza.

Szerintem ez nem normális.

A másik, hogy mindenért sérteget, próbál dagadtnak vagy hülyének beállítani, mikor nagyon jó alakom van és most fogok diplomázni. Azt hiszi ezzel majd elveszi az önbizalmam de csak őt utálom meg egyre jobban. Fél éve vagyunk együtt.


2018. dec. 13. 14:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha neked ez kell, meg is érdemled. Nem tudlak sajnálni.
2018. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Ha már étterem, edd meg, amit főztél.
2018. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mi a megoldás?
2018. dec. 13. 14:59
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

Elcsesztél fél évet az életedből egy hisztis majomra.

A döntés rajtad áll, hogy mennyi időt szeretnél még.

2018. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerinted? Minek vagy együtt egy ilyen nyomingerrel? Sèrteget, lehúz, bunkó, semmi jó nincs benne.
2018. dec. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy fél éves kapcsolatban még a lilaködnek kellene lenni. Nagyon is. Miért hagyod egyáltalán, hogy sertegessen vagy, hogy xarba se vegye az igyekezeted?
2018. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Szia! :) Én 3 éve foglalkozom párkapcsolati tanácsadással, és személyiségfejlesztéssel, illetve pszichológiával. Felteszek neked egy nagyon egyszerű kérdést. A leírtak alapján próbálsz a kedvében járni. Most vagy 24 éves. Meddig szeretnél élni? Tegyük fel, úgy 80-90 évig. Most vagy 24 ha, jól olvastam. Azt a maradék 56-66 évedet hogyan szeretnéd leélni? Úgy hogy a maradék 66 szülinapján a szívből készített meglepidet lehordja mindennek, semminek sem tud örülni, erre még próbálja elvenni az önbizalmadat? Egy ilyen kedves, és intelligens lányank nem egy ilyen pasi mellett a helye. Főleg, hogy csak fél éve vagytok együtt. Nem akarom megmondani, hogy mit csinálj, bárhogyan döntesz az úgy jó. Viszont, gondolj arra, hogy az emberek nem változnak, KIVÉVE HA ŐK AKARNAK. Viszont, én sosem várnék arra, hogy valaki megváltozik, és nem is akarnék senkit sem megváltoztatni. Legyen ott a fejedben, hogy mivel végződhet a maradék pár évtizeded, ha ebben a kapcsolatban maradsz. Előre visz az életben? Támogatna a céljaidban? Boldog lennél mellette? Vagy inkább csak a rosszat kapnád tőle? Szeretném, hogy tudd, hogy a 7 milliárd emberből a földön, nagyon sok olyannal fogsz találkozni aki megbecsül téged. Aki elfogad. Aki szeret. Akinek te leszel a mindene, és mindennek örül amit adsz neki. Ahogyan eddig is írtam nem befolyásolni akarlak, de a rövid életünk végén már késő lesz a megbánás, amikor tudjuk, hogy nem hoztunk ki belőle mindent. Halgass a belső hangocskádra ami benned van. Jó ez így neked, vagy inkább keresel olyat aki megbecsül. Ne feledd. Az emberek nem változnak. Csak ha akarnak. Tudom, hogy ügyesen döntesz. Ha gondolod, írd meg a történteket privátban. Szép napot neked! :)
2018. dec. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Mit lehet csinálni? Szakítani. Ennél ésszerűbb megoldás nincs.
2018. dec. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ètterembe mond le a foglalást, őt meg küldd el melegebb èghajlatra. Mond meg, hogy az a meglepetèsed, hogy újra szingli lett.

Ennyi a megoldás. Teljesen feleslegesen pazarlod az időd ilyen tuskóra.

2018. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi tart egy ilyen hisztis p. mellett, de komolyan? Mi a jó ebben a kapcsolatnak alig nevezhető fostengerben?
2018. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!