Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítetek eldonteni? Elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítetek eldonteni? Elég rossz helyzetben vagyok.Nem tudom,hogy nárcisztikus volt- e,vagy csak simán önző,egoista.

Figyelt kérdés
Kapcsolatunk 7 hónapig tartott. Az elején sem adott bele túl sokat, úgy értem,más sokkal jobban nyomult már, de ő is tette a dolgát. Aztán összejöttünk,de a szex mindig csak róla szólt,én nem voltam sehol a történetben. Elhanyagolt, ígérte,hogy később jobb lesz, O érzelmileg lassú típus, és én szenvedtem mellette,O pedig nem értette,mi van velem. Képtelen voltam vele megértetni,mennyire szenvedek az elhanyagoltsagtol. Mindene a munka és a pénz volt, sokszor lemondta a találkozókat, mert meló volt. Aztán volt olyan is,, hogy problémáknal nem szólt hozzám, csenddel vert, én már a falat kapartam szinte, de ő nem szólt. Ha írtam a problémákról,arra se reagált. Aztán minden nő neki szinte ostoba,buta k volt. Mondta,hogy ő úgy meg tud unni egy nőt, a nő feladata az alkalmazkodás és a rugalmasság. Mindenben neki kellett igazának lennie, domináns, irányító volt. A szexben is ezt a vonalat követte,neki adni, én meg orgazmust sem. Harmasozni akart havonta. Én mellette kikeszultem, borzasztó napokat éltem meg. És most pedig szó nélkül eltűnt,amikor leírtam neki,hogy mit szeretnék a kapcsolattól szexuálisan is és érzelmileg is. Egy hónapja nem hallok felőle semmit. Ilyet sosem csinált. Tudom,hogy más van most neki,mivel én nem vagyok a képben. Tapadnak rá a nők, S hasonló alacsony onertekelesű nők,mint én. Plusz sok aranyasonak a pénze és a luxus is nagyon dominál, amiben él. Segítetek?
2021. júl. 19. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem tök mindegy már? Örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2021. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%

Mit vártál egy sikeres, pénzes, szexuálisan aktív pasitól?


Nem ő volt itt a nárci-egoizé, hanem te nem voltál elég NŐ.

2021. júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Miért akarod címkézni, ez orvosi diagnózis egyébként is?!

Nem vele kellett volna megértetni, hogy nem jó, hanem magaddal, és szakítani már az elején.

2021. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ez tömény nárcizmus. Az ilyen embereket kilőném egy másik bolygóra. Nyírják csak ki egymást!😀 Neked pedig meg kell tanulnod szeretni és tisztelni magad. Meg kell húznod a határaidat, mert ha nem teszed bemennek az ilyen szörnyetegek és szétrombolnak mindent a lelkedben.
2021. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Mikor már a kérdés első 2 szavát elolvastam, tudtam, hogy férfiról van szó.. Jellemző rájuk 🤣🤣🤣🤣
2021. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az volt, de most már teljesen mindegy.


Örülj, hogy megszabadultál tőle, viszonylag hamar.

2021. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a típusnak a nő semmi. Hidd el jobb nélküle!
2021. júl. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Sracok, nem kiloni kell ezeket az embereket egy masik bolygora, hanem nem kell veluk jarni :D


Ez olyan, mint a biciklilopas: amig van ember, aki az ocskapiacon megvesz teljesen egyertelmuen lathatoan lopott kerekparokat, addig biciklitolvajok is lesznek, mert van ra kereslet.


Amig az ilyen szociopataknak lesz zsakmanya, addig nem fognak magukba szallni es elgondolkodni.

2021. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Napi nárcisztikus kérdés.


Talán azon kéne elgondolkodni, hogy a kedves nők miért nárcisztikus jegyekkel megáldott férfiakhoz vonzódnak. Magyarul bunkó, önző taplókhoz. Mert állítom a napi kérdések 90%-ban nem valódi nárcisztikusról van szó, hanem simán csak egy bunkó csávóról. Elhiheted van még milliónyi férfi a bolygón, aki nem lenne önző veled. Aki figyelne rád. Ja de ők "csak barát" szinten ragadnak. Hát akkor egészségetekre.


(Akinek nem inge...)

2021. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%

Simán önző, egoista.

A szürke ötven árnyalatát nem jó átvinni a valóságba, mert az csak mese. Egy igazi kapcsolat úgy működik, hogy meghallgatod a másikat, megérted mit szeretne és komprumisszum. Az a pasi nem volt képes a komprumsszumra.

2021. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!