Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi a legvonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a legvonzóbb reakció egy rossz külsejű sractól, amikor tökéletes külsejű, nárcisztikus kretének szekálják őket csoportosan?

Figyelt kérdés
Hogyan kellene reagálnia a srácnak, hogy a szemetekben megnyerő legyen? Mi lenne a legvonzóbb viselkedés ilyenkor?
2018. aug. 6. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

"Baszogass csak, legalább van kit"

Egy randira tuti elmennék, a folytatás meg majd ott kiderül:D

2018. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni ezt a szituációt, csak óvodában. Mondanál egy konkrét példát erre felnőttek között?
2018. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem járok ilyen alja helyekre.
2018. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tini kapcsolat kategória. Léccííí!

Felnőtt emberek nem szekálják egymást a kinézetük miatt. És meg is van a válasz: ha rámutat, hogy úgy viselkednek, mint egy csoport óvodás.

A rossz hír az, hogy a srác ettől se lesz vonzóbb. Egy ilyen jelenet után viszont a "tökéletes külsejű" férgeket soha többé nem tudnám embernek se tekinteni.

Soha többé = az áltsuli rosszfiuja is mindig szekált egy kövér lányt. Már 33 évesek vagyunk. Egyszer elkezdett kerülgetni, én pedig elutasítottam, mert semmi másra nem tudtam gondolni, csak arra, hogy engem vajon hogy disznózna le, ha hízok terhesség alatt. Tudom, randi se volt, 19 éves korom óta ugyanannyi kiló vagyok, ő is felnőtt, de akkor is csak ez jutott róla eszembe.

2018. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legszimpibb az, ha őszintén csakrájuk mosolyogsz, legyintesz egyet, és odább állsz. Süssön rólad, hogy nem bánt a dolog (ahhoz viszont el kell hinned róluk, hogy most ők épp nem vehetők komolyan).


Ez tényleg tini kategória. Én sem tudok arról, hogy felnőttek a külsejük miatt nyíltan így fikázódjanak. Ez dedo szint sajnos, de nem is sajnos.

2018. aug. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tökéletes külsejű, de már a kérdéstől szekunder szégyenérzetem támadt... Kérdező, neked segítségre van szükséged.
2018. aug. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!