Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tanácsot adnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adnátok egy ilyen helyzetre?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon szeretjük egymást, de én messze lakom tőlle,ezért hozzá költöztem.A bökkenő csak az, hogy a szüleivel él.Más lehetőség viszont sajnos nincs arra hogy együtt lehessünk.Na csak hogy a sztorink még jobb legyen, a ház a nagyanyja tulajdona, ezért mindenről ő dönt.

Én kezdettől fogva valamiért nem vagyok neki szimpatikus.

Munkanélküli vagyok jelenleg, és én soha nem kértem, de a párom támogat engem.A nagyi szerint kihasználom a fiát, és élősködöm rajta,ezért szégyelnem kéne magam.Ezt négy szem közt mondta nekem.Próbálok én is állást keresni, nem akarom hogy a párom tartson el engem,de még csak egy hónapja költöztünk össze, és a nagyi minden nap azzal szekál hogy nincs jövedelmem.Ti mit tanácsoltok?Mihez kezdjek a helyzettel?


2010. aug. 27. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

vagy tűrd, vagy költözz vissza.

mindezt addig, amíg nem lesz fizetésed.

2010. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
"Kedves Mama! Legyen szíves, szerezzen nekem állást! Nagyon megköszönném, mert nekem nem sikerült találni."
2010. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodom a visszaköltözésen,de sajnos akkor nem láthatnám a páromat.Amúgy már lassan öt hónapja ismerjük egymást, ezért nem tudnék tőlle megválni :(

De ezt kibírni, eltűrni nem könnyű!

Ugye hogy ez egy nehéz kérdés :(

2010. aug. 27. 19:47
 4/11 A kérdező kommentje:

Babakocsi! hát...gondolkodtam rajta hogy már nem bírom,és beszólok valamit a nagyinak, de elvetettem ezt az ötletet.

A párom többi társával is ilyen volt állítólag.

2010. aug. 27. 19:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Húha. Én azt mondom, hogy ahogy összeköltöztetek, úgy váljatok is szét, mármint ami az együtt lakást illeti. Gyorsan keress munkát..amúgy milyen messze vagytok egymástól?
2010. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jobban kéne ismerni a helyzetet.

Példáulén az alapján itélnék, hogy a pénzen kivül megteszed-e amire képes vagy.


Főzés, mosás, takaritás, ház körüli munkák?

Én ezek alapján döntenék

2010. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Másik dolog: meg kell tanulnod a hülyeségeit elengedned a füled mellett.

Engem is zavart, amikor azzal cseszegettek, hogy miért nincs munkám? Aki olyan volt, arra nem is figyeltem, de volt, akinek a fentebb írthoz hasonlót visszaszóltam. Mondtam, hogy segítsen munkát keresni, mert én szívesen dolgoznék, de nincs hol. Máris nem kritizált.

2010. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti hozzászolónak:

Persze hogy megteszem amit tudok!

Kitakarítom a lakást, a párom alergiás a porra,ezért szinte mindennap kiporszívózok,felmosok,kisöprök,port törlök.

Szóval amit lehet megteszek annak érdekében hogy ne csak üljek a lakásban egész nap.

2010. aug. 27. 20:44
 9/11 A kérdező kommentje:

A másik dolog pedig az, hogy szokott a néni főzni a páromnak,és kérdezte hogy én nem-e az ő föztjét eszem, mégis hogy gondolom hogy megeszem előlle az ételt.

Ez már szerintem csak rosszindulat.

2010. aug. 27. 20:47
 10/11 szazsi94 válasza:

Na ez tényleg rosszindulat..valszeg nincs jobb dolga, minthogy szekáljon téged, és aki fiatalkorában se volt könnyű eset, az általában idősebben még rosszabb..sajnos.

Maradj a pároddal, oszd meg vele, hogy miket kell hallgatnod, de kérd meg, hogy ne szoljon még bele..várjatok, mert nem akarod h mamája azzal is vádoljon, hogy áruló vagy. Ha csak romlik a helyzet, mond a párodnak, h segítsen, és ha mama beleköt,meg lehet mondani neki h pároddal mindent megbeszéltek, hát erről is tudnia kell és persze te nem szeretnél vitát. Nyeld le egy kicsit az öreglánytól..előbb-utóbb úgyis lesz melód! ;) Tudom, hogy nehéz..nekem is van dolgom egy ilyen nénivel..csak az nekem rokon:S és átérzem a helyzeted, én se szólhatok neki vissza..:):S ha mégis abból nagyobb a baj, de ha muszály akkor is csak kedvesen, nem jó a pasink családjával haragban lenni:S

Sok sikert!

2010. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!