Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy este alatt szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy este alatt szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

Az enyém egy nagyon furcsa kérdés lenne...

18 vagyok, volt már egy pár kapcsolatom, az egyik az több mint 1évig tartott, és eddig mindig az volt hogy magamat hibaztattam azert mert konkretan alig ereztem valamit, azt hittem valami baj van velem.. Konkretan az 1eves kapcsolatomban is csak annyi volt h szerettem persze, de nem voltam szerelmes, ha elment haza, egyaltalan nem hianyzott, nem vartam csillogo szemekkel a kovi talit meg stb..


Aztan most megfordult a kocka, nem tudom hogy ez szerelem-e, mert eddig még szerintem soha nem voltam az, de nagyon rossz erzes.

Konkretan ilyen hotelben voltam par sraccal, ahova athivtunk csajokat, na en oda is mentem ahhoz aki nekem nagyon bejott, es az egesz estet vele toltottem, beszelgettunk, elvoltunk, eredeti szandekom az volt h csak 1ejszaka aztan kesz, de minel tobbet volzam vele annal jobban kiment ez a fejembol es csak az volt bennem hogy elvagyok varazsolva ettol a notol es nagyon jol erzem magam a tarsasagaban.. Aztan alvasra kerult a sor, 1szobaba tobben is aludtunk igy alapbol nem tudott volna sok minden tortenni, de oszinten szolva nem is akartam h tortenjen. Lefekudtunk egymas melle, odabujt a vallamra, es ugy aludtunk el h kozben simogattam a kezet meg az arcat.


Aztan masnap reggel felkeltunk, es mintha teljesen megvaltozott volna, hozzam se szolt kb, csak szimplan elmentek, volt egy ilyen ehhh oleles, es ennyi..

Utana probaltam vele felvenni a kontaktot elhivni valahova de eleg gyorsan lerazott.. Szoval jelenleg ott vagyok h ez igy off es csak ilyen egyszeri kis dolog volt.


Aztan kb megvagyok halva, egesz nap rajta gondolkodom, meg az esten, meg h milyen volt a szemebe nezni, meg vele aludni.. Mar a gyomrom is faj tegnap ota szoval ja..


Letezik ilyen h valaki egy este alatt igy beleszeressen egy csajba?



2021. júl. 20. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

egy este alatt maximum fellángolás lehet.

figyelj oda magadra, nehogy azon kapd magad, hogy két nap után gyűrűt húzol valaki ujjára, akit egyrészt nem is ismersz, másrészt gondol egyet és otthagy.

2021. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
Arra a másfél órára simán.
2021. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

ittas állapotban vagy kis drug hatása ilyen romantikusba non verbálisba tette a csajt , aztán reggelre a hatása elmúlt..


Ilyenek a nők, legközelebb bort itass nővel és a szexuális vágyak is előbújnak..

2021. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fellangolaa
2021. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerettél bele, ez csak fellángolás, plusz mivel a csaj lerázott ez is idegesít. Azt szokták mondani, hogy édesebb az a gyümölcs amit nehéz megszerezni. Ha rögtön odaadta volna magát és nem ráz le, valószínűleg nem érdekelne annyira.

Szerelem pedig akkor alakulhat ki, ha már ismered a másikat. Sokan keverik a szerelmet az erős vonzalommal.

2021. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4# voltam: fellángolás*
2021. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hellmano ***** válasza:
51%
Itt annyi történt, hogy reggelre kitisztult a csaj. Meglátott és azt gondolta magában "Te jó Isten, remélem semmi nem történt köztünk" és ennyi a történet.
2021. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem. Fellangolás és az egódat meg bántja hogy a csajt ezek szerint (ennyire) nem érdekled.

Ott akkor érdekes voltál, de többet egyenlőre nem akar.


Szerintem sérti az egódat (ezz nem rosszból mondom amúgy) hogy ő nem jött össze. Amit nem kaphatunk meg az amúgy is jobban kell.

El fog múlni.

2021. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!