Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megromlott a házasságunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megromlott a házasságunk, szeretnék javítani rajta, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Fiatalok vagyunk még, 30 évesek sem, ikreink vannak, semmi időnk egymásra. Beszélgetni se tudunk kb, mert mire alszanak mar nagyon faradtak vagyunk. Sajnos olyan opció nincs, hogy más vigyázzon rajuk. Nagyon sokat veszekedunk, gyerekek miatt is, ingerültek vagyunk mindketten. Ősszel oviba mennek, nekem viszont nincs kilátásba munkahely, ezért is nagyon ideges vagyok allandoan.
2021. júl. 20. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Július közepe van, van másfél hónapod munkahelyet keresni. Nem idegeskedni kell állandóan, hanem kézbe venni a dolgokat.

profession.hu - országos állásportál, telis-tele részmunkaidős állásokkal is.


Ha lenne állásod, a bevételed felét rögtön lehetne költeni bébiszitterre és máris több időtök felszabadulna pihenésre / egymásra.


Mikor terveztétek a babát, illetve a 9 hónap alatt, nem beszéltetek erről? Mik voltak a tervek? Hogyan szültetek gyereket (kettőt ráadásul) így a semmibe, szervezetlenül?


Nem csoda, hogy sok a válás, amikor az emberek azt hiszik ez olyan mint a kiskutya örökbefogadás... igenis kellett volna fix terv, hogy ne zombiként éljetek évekig.

2021. júl. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ne hulyeskedjunk már. Képzeld van diplomám és most végeztem egy okj képzéssel. A baj, hogy kis városban lakunk, kevés a munkalehetoseg. Van lakaskolcsonunk sajnos, ujon vásárolt 2 es fel éves autónk és felretett pénzünk. Mikor eljottem volt munkahelyem, viszont felvettek a helyemre mast a "virus" miatt. Szóval nem mondanám, hogy a semmibe. Persze ki tartanánk 1 évig is simán ha nem dolgoznék, de vannak ugye elvarasaink, hogy tudjunk menni kirandulgatni, gyerekeknek megvenni mindent, amit szeretnénk.
2021. júl. 20. 13:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg még gyedet kapok, 135 ezret, van aki ennyiért dolgozik, csak ősszel lejar. Utána gyes marad csak 50 ezer.
2021. júl. 20. 13:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek a kisgyerek teszi próbára a házasságát, másnak a nagy. Mi úgy voltunk, hogy amikor kicsik voltak, és nekem nem volt megfelelő munkám, a feleségem ment vissza dolgozni, neki többet fizettek, és visszavárták. Volt is ebből veszekedés, de beláttuk, hogy lejjebb kell adni az igényeket és addig nyújtózkodni, ameddig a takaró ér. A gyerekeknek volt, hogy használt játékokat vettünk karácsonykor, a papáéktól kaptak úgyis újakat. Aztán lett munkahely is, jó időbeosztással, és ilyen gondunk már nem volt. Volt helyette más gond, de visszagondolva az összes veszekedés, sértődés hiába való volt. Amíg kicsik az ikrek, igyekezzetek megélni a jó oldalait, mert hamar elmúlik ez az idő.
2021. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez hasznos tanács 4es.
2021. júl. 21. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!