Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem jele?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok. 2éve van egy párom, aki azt állítja hogy én nem is szeretem. Ezt onnan szűrte le, hogy mikor fürdik, akkor nem ülök bent vele a fürdőszobában. (ahogy ő sem velem) vagy, ha találkozunk nem ugrok a nyakába. Természetesen csók meg minden van, csak nyakbaugrás nincs. Ezt egyébként elvárja akkor is amikor össze vagyunk veszve. A legnagyobb baj, h az esze mást mond és mást a szíve.36 éves férfiről beszélünk. Nem bókol nekem, már nem. Mert akkor elbízom magam. Nem élünk együtt. Bajban sosem volt mellettem.A kérdésem félreérthető. Nem arra vagyok kíváncsi hogy ő szeret-e, hanem az hogy én nem malmozok a fürdőben, amíg ő fürdik. Ez azt bizonyítja hogy nem szeretem??????

2016. aug. 5. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem bizonyít ez semmit.

Játszmázik egy sort....bajban nem volt melletted....nekem inkább úgy tűnik,ő nem szeret.

Nyakba ugrálás...nem 16 évesek vagytok.

Ilyet ? :O

2016. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben beülnék mellé a kádba, aztán piszkálnám, hogy húzza magát jobban össze, mert nem férsz el.

Párszor jó móka a közös fürdés, de hosszú távon macerás.

Kivéve, ha egy hatalmas nagy jakuzzitok van.

2016. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a baj nem ott van, hogy nem szereted. Ez nem azokon múlik, amiket leírt. A baj ott kezdődik, hogy kételkedik abban, hogy szereted. Szerintem ez a baj, a ketkdesw
2016. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*kételkedés
2016. aug. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem közös fürdőzésről írtam. Mert az más. Hanem h amíg ő elmegy fürdeni addig üljek mellette a mosógépen mondjuk, mertbszerinte ha szerelmes vagyok akkor minden percemet vele akarom tölteni
2016. aug. 5. 12:36
 6/7 A kérdező kommentje:
Kételkedik a szerelmemben. De ilyen apró dolgok miatt. Mint a fürdés vagy hajlandó vagyok e lenyalni nyilvánosan bp en a pláza ételudvarában vasárnap délután mikor tele van gyerekkel- a szájáról a majonézt. Az h 20éves kapcsolatomat, dobtam fel miatta az nyilván mást jelent. Meg h a jólétet feladtam, meg a barátaimat. Ez nyilván nem a szerelmet bizonyítja. Csak az h ha fürdik ott ácsorgok e, vagy lenyalom e a majonézt. És 1000ilyen apró dolgot mondhatnék
2016. aug. 5. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem azt bizonyítja.

Ha akaratod ellenére tennél ilyesmit, az azt bizonyít(-aná), hogy mekkora egy lábtörlő vagy.


Én speckó az ilyen felvetésekre simán lepattintanám azzal, hogy "de hát szívem... akkor te elbíznád magad!"

Oszt mehetne is a sóhivatalba.


Amit művel, az egy csúnya játszmázás, és ennek megfelelően csúnyán kell fölrúgni a sakktáblát, asztalostól. És ha az sem elég, akkor vele együtt. (SzVSz).

2016. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!