Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok de ha találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de ha találkozok a pasival már nem igy érzem mit csináljak?

Figyelt kérdés
mindig rá gondolok ő szerelmes belém de amikor találkozunk máshogy gondolom!mindig rólla álmodom!olyat álmodtam h ilyen idézet féle és megis jegyeztem pedig én nem vagyok ilyen költői alkat!
2010. aug. 27. 21:08
1 2
 1/12 poppye válasza:
akkor nem vagy szerelmes.. de miért érzed ezt? képről jobban néz ki?
2010. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem vagy szerelmes csak jól esik,hogy van valakid :S Ha vele vagy azt érzed hogy csak barátok vagytok vagy nem érzed azt a szerelmet mint mikor nélküled van?
2010. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
meg ha v.mi csajjal flörtöl az is rosszul esik!pedig semmi nem történt köztünk!nem a kinézetével van baj !kedves aranyos,de nem értem h miért érzem ezt
2010. aug. 27. 21:15
 4/12 anonim válasza:
há ez fos...szerintem ne kösd le magad egy pasinál...több sok van ám a világon belőlük :)
2010. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak a srác személyétől függetlenül szerelmes szeretnél lenni? Hogy vágysz valakire?

Hogy jobban érthető legyen, nekem volt egyszer egy olyan kapcsolatom, amiben keveset voltunk együtt a párommal. Amikor nem voltunk együtt, nagyon hiányzott, csak rá gondoltam, minden vele kapcsolatos jónak tűnt, de amikor találkoztunk, háááááát láttam a valóságot! Rájöttem, hogy csak nem akarok egyedül lenni. Szerelmes akartam lenni...

2010. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem használjátok ki maximálisan a kapcsitokat...
2010. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem azért h legyen v.kim!köszi a válaszokat
2010. aug. 27. 21:20
 8/12 A kérdező kommentje:
lehet azért mert már 4 éve ismerem és barátnak érzem vagy testvérként tekintek rá
2010. aug. 27. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. aug. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
én 16/L ő 17/F
2010. aug. 27. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!